• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Парламентські вибори-2014 у Броварах: онлайн-марафон

Жовтень26/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

marafon-vybory-2014-445Сьогодні, у день виборів Верховної Ради України, команда “Маєш право знати” розпочинає онлайн-марафон, щоб максимально оперативно й повно висвітлювати перебіг подій у Броварах – на виборчих дільницях, в окружній комісії, штабах партій та кандидатів тощо.

Протягом дня ми плануємо робити прямі включення з  “гарячих точок” виборчих перегонів – кожні дві години, починаючи з 9:00.

ПРЯМІ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЇ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМПрямі включення почалися з 9:00 та відбуватимуться щодвігодини до кінця голосування. Після цього розпочнеться пряма відеотрансляція засідання Окружної виборчої комісії. 

УСЯ ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕБІГ ГОЛОСУВАННЯ – НА СТОРІНКАХ “МАЄШ ПРАВО ЗНАТИ” НА FACEBOOK ТА ВКОНТАКТЕ

Також протягом дня і ночі виборів у нашій редакції працюватиме “гаряча інформаційна лінія”, на яку можна повідомляти про надзвичайні ситуації, пов’язані з виборами у Броварах – (068) 686-10-95 або писати на наш е-мейл [email protected]. На головній сторінці сайту сьогодні встановлено спеціальний модуль-агрегатор наших повідомлень із соціальних мереж, де ми повідомлятимемо оперативну інформацію з перебігу виборів у Броварах. Стежте за нашими публікаціями на нашому сайті  або підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах “ВКонтакті” та “Фейсбук“.