• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

План зонування міста винесено на громадське обговорення

Липень18/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

На громадське обговорення винесено План зонування території міста Бровари, пропозиції приймають до 14 серпня. Про це повідомляється на офіційному сайті Броварської міської ради. Також оприлюднені зміни до Детального плану території другої черги розширення кварталу “Олімпійський”.

Замовником містобудівної документації є управління містобудування та архітектури міської ради, а розробником – державний інститут “Діпромісто”. План зонування розробляється відповідно рішення БМР від 12.04.2012 р. № 585-20-06 “Про розроблення плану зонування території міста Бровари”, на підставі Генплану (1999 року), іншої діючої містобудівної документації та земельного кадастру.

Пропозиції та зауваження примаються до 14 серпня в управлінні містобудування та архітектури Броварської міської ради. Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника. Чиновники повідомляють, що подання повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Відповідальна особа: в.о. начальника управління – заступник начальника управління – начальник Служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Броварської міської ради Батинчук Світлана Миколаївна.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні  мають право подавати :

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної  документації, та на суміжній з нею;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких розповсюджується на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

З проектом містобудівної документації “План зонування території міста Бровари” можна ознайомитися протягом місяця на сайті міськради, а також в управлінні містобудування та архітектури за адресою: вул. Гагаріна, буд. 15 к. 412 (тел. 5-30-49). Матеріали також розмістять в приміщенні виконавчого комітету Броварської міської ради за адресою: вул. Гагаріна, 15, 4-й поверх.

Також на громадське обговорення винесено містобудівний документ “Внесення змін до “Детального плану території другої черги розширення кварталу “Олімпійський”. Строки подання пропозицій, відповідальні особи, замовник та виконавець документації – ті ж самі.