• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Побитий до напівсмерті чоловіком собака Рекс – помер

Січень10/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Близько місяця тому Бровари сколихнула історія побиття чоловіком дворового собаки Рекса – майже до смерті, на очах людей. Про цю історію розказали навіть центральні українські канали. На той час на захист собаки об’єдналося чимало небайдужих броварчан – збирали кошти для обстеження, лікування та піклування.

Останні три роки Рекс жив в підсобному приміщенні у будинку по вул. Симоненка, 2 (ЖК «Купава»), де його приютили консьєржки. Саме мешканці цього будинку разом з небайдужими броварчанами опікувались та боролись за життя Рекса до останнього. Але наслідки отриманих травм після побиття далися взнаки. Після перших обстежень у собаки виявили пролапс серцевого клапану та накопичення у черевній порожнині рідини з кров’ю. Згодом, почались проблеми з селезінкою та стрімко почала розвиватися анемія. В перший день нового року Рекс помер. Про це написав один з опікунів тварини Сергій Корнієнко.

Зі слів мешканців ЖК «Купава», кривдником тварини був їхній сусід – броварчанин Максим Савєльєв, працівник міжнародної авіакомпанії Wizzair, який свою причетність до побиття собаки заперечував. Людей обурила поведінка та занепокоїв психічний стан чоловіка, який щодня ризикує життям сотні людей, перевозячи їх у повітрі. Броварчани написали скаргу до керівництва авіакомпанії та звернулись з заявою до поліції. Як зазначив у своєму дописі пан Корнієнко, авіакомпанія пообіцяла провести службове розслідування й оголосити результати, але досі ніяких відповідей він не отримав. Також невідомо: чи здійснює наразі польоти пан Савєльєв.

«Можливо, ця історія допоможе змінити ставлення суспільства до проявів жорстокості до тварин», – зазначає Сергій Корнієнко.