• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Представники МВС підтвердили: здійснювати відеозйомку у паспортному столі дозволяється

Червень29/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Нещодавно, під час нашого з Аліною візиту до броварського паспортного столу, інспектор нас звинуватила у тому, що відеозйомку під час прийому ми проводили незаконно і що вона буде скаржитись на нас, оскільки ми порушуємо закон.

У відповідь на це хочу навести дуже схожу ситуацію, яка сталася з активістом кампанії “СТОП свавіллю у паспортних столах” у місті Євпаторія. Там інспектор паспортного столу була дуже проти того, що її знімають під час виконнаня службових обов’язків, та ще й викликала наряд міліції і написала заяву про правопорушення (конфлікт стався 25 травня 2012 року).
На думку пані Лигіної І.В., було здійснено злочин, передбачений ст.296 Кримінального кодесу України (хуліганство) та ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство).

Розглянувши заяву Лигіної І.В., начальник Євпаторійського МВ ГУ МВС у в АР Крим Кузнєцов В.В. відмовив у порушенні кримінальної справи, оскільки у діях особи, яка проводила відеозйомку у паспортному столі відсутні ознаки згаданих правопорушеннь.
Копія постанови додається:

Тому тут варіанти 2: або відеозйомка службових осіб під час виконання службових обов’язків є законною, або працівники броварського паспортного столу не поважають своїх колег з кримського МВС.