• Сьогодні: П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Люстрація чи підвищення: що зараз робить екс-начальник броварського відділку міліції, – телеканал “2+2”

Серпень19/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Екс-начальник броварського відділу міліції, який звільнився під тиском громадськості після Революції Гідності, Сергій Семікоп сьогодні перебуває на посаді начальника відділу з розшуку злочинців та безвісти зниклих осіб в управлінні карного розшуку ГУ МВС України в Київській області. Про це повідомляє телеканал 2+2. Декілька тижнів тому про несподіване робоче місця колишнього одіозного начальника міліції також писав блогер та член громадської ради з питань люстрації Сергій Іванов.

Нагадаємо, що під час головування Сергія Семікопа у броварському міськвідділку міліція відзначилась розгонами мирних акцій протесту та брутальними затриманнями їхніх учасників, порушеннями кримінальних справ проти захисників парку “Перемога”, співпрацею з “тітушками” під час Євромайдану тощо. Після перемоги Революції Гідності броварчани змусили Семікома написати заяву на звільнення з лав МВС.

У сюжеті телеканалу “2+2” місцеві активісти Юрій Скотніков (ГФ “Правопорядок”) та Оксана Савоста (ГО “Громадська люстрація м. Бровари”) розповідають про те, чим їм найбільше запам’яталась “робота” одіозного міліціонера та обурюються, що він замість звільнення у рамках люстрації фактично пішов на підвищення – в обласний “главк”. Журналісти телепрограми спробували взяти коментар у Семікопа з приводу цього. Що у них вийшло, дивіться у відео:

Відеосюжет телеканалу 2+2