• Сьогодні: Четвер, 9 Квітня, 2020

Янукович в Броварах. День захисту дітей не сподобався Президенту

Червень04/ 2012
avatar
Юрій Кравець

Керівник Правозахисної Групи "Варта". Головний девіз - "Поважай себе-захищай свої права!"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

1 червня – День захисту дітей. Бажаючи створити дітям свято, броварськими активістами правозахисної ініціативи «Вартовий» було організовано катання для 400 дітей на квадроциклах та подаровано 1500  книжок з християнської етики із символічною назвою “Перемагай зло добром”, уніфіковані під всі християнські конфесії. Підручники по предмету, який Міністерство освіти України затвердило ще 3 роки тому для викладання у школах. Рішення є, а підручників у школах немає. У 2010 році, я, намагаючись вирішити цю проблему, подарував школам і садкам Броварів і Броварського району 15 000 таких підручників. Як виявилось пізніше, половина з них не потрапила взагалі до дітей згідно вказівок місцевих влад. Відповідно, і предмет у школах не ввели. Розберусь серйозно із долею мого майна! Спитаю з кожного директора і управління освіти.

Так співпало, що у цей день у Броварах був Президент України – Віктор Янукович. І чи то йому так не сподобалось це свято для дітей, чи якась муха вкусила відразу всі правоохоронні підрозділи міста і району, а може Президент проти духовного розвитку дітей, але вказівка припинити свято для дітей, яке проводить не влада і конфіскувати всі квадроцикли та підручники  християнської етики, була сприйнята відразу. Поки поруч були сотні дітей і їх батьків, не ризикнули перешкоджати, але тільки з’явилась нагода о 16.00, відразу всі злетілись наче бджоли на мед, точніше оси, які отримали вказівку закусати насмерть. Внаслідок чого, за 6 годин різких розмов, правоохоронцями у супроводі «Беркуту» в 12.00 ночі було все ж незаконно вилучено 1 квадроцикл та 50 книжок. Свято дітям припинили і діти з Торгмашу, Масиву
Броварів та селища В. Димерка так і не дочекались наших активістів. Правозахисною Групою «Варта» подано заяву до прокуратури, щодо перевищення службових обов’язків та скоєння службового злочину посадовцями різного рівня.