• Сьогодні: Четвер, 2 Грудня, 2021

Янукович в Броварах. День захисту дітей не сподобався Президенту

Червень04/ 2012
avatar
Юрій Кравець

Керівник Правозахисної Групи "Варта". Головний девіз - "Поважай себе-захищай свої права!"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

1 червня – День захисту дітей. Бажаючи створити дітям свято, броварськими активістами правозахисної ініціативи «Вартовий» було організовано катання для 400 дітей на квадроциклах та подаровано 1500  книжок з християнської етики із символічною назвою “Перемагай зло добром”, уніфіковані під всі християнські конфесії. Підручники по предмету, який Міністерство освіти України затвердило ще 3 роки тому для викладання у школах. Рішення є, а підручників у школах немає. У 2010 році, я, намагаючись вирішити цю проблему, подарував школам і садкам Броварів і Броварського району 15 000 таких підручників. Як виявилось пізніше, половина з них не потрапила взагалі до дітей згідно вказівок місцевих влад. Відповідно, і предмет у школах не ввели. Розберусь серйозно із долею мого майна! Спитаю з кожного директора і управління освіти.

Так співпало, що у цей день у Броварах був Президент України – Віктор Янукович. І чи то йому так не сподобалось це свято для дітей, чи якась муха вкусила відразу всі правоохоронні підрозділи міста і району, а може Президент проти духовного розвитку дітей, але вказівка припинити свято для дітей, яке проводить не влада і конфіскувати всі квадроцикли та підручники  християнської етики, була сприйнята відразу. Поки поруч були сотні дітей і їх батьків, не ризикнули перешкоджати, але тільки з’явилась нагода о 16.00, відразу всі злетілись наче бджоли на мед, точніше оси, які отримали вказівку закусати насмерть. Внаслідок чого, за 6 годин різких розмов, правоохоронцями у супроводі «Беркуту» в 12.00 ночі було все ж незаконно вилучено 1 квадроцикл та 50 книжок. Свято дітям припинили і діти з Торгмашу, Масиву
Броварів та селища В. Димерка так і не дочекались наших активістів. Правозахисною Групою «Варта» подано заяву до прокуратури, щодо перевищення службових обов’язків та скоєння службового злочину посадовцями різного рівня.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Юрію, наскільки коректно у цій книзі викладено християнську етику? Чи не насаджується дітям християнська віра? Не забуваємо, що кожна людина має право самостійно обирати собі віру і свого Бога. Якщо дана книга пропогує християнську віру, то вважаю некоректним використовувати її у школах, оскільки це буде тиском на дитячу особистість.
  У Вас є посилання на електронну версію книги? Хотілося б поглянути

  • avatar
   Юрій Кравець
   9 років тому

   Ця книга затверджена Міністерством освіти. Електронної версії немає, але я можу відсканувати ту сторінку де зафіксовано затвердження.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Ви ж краще за мене знаєте, що чиновники часто помиляються, особливо якщо “святі отці” підмазали. Хотілося б знати Вашу думку: чи не відбувається у даній книзі пропоганда однієї віри і чи не відбувається тиск на дитячу особистість? (я книжку не бачив, тому висновки робити не можу)

    • avatar
     Юрій Кравець
     9 років тому

     Можу книжку подарувати для аналізу. Я її перечитав (їх 3 частини) пропаганди не побачив. Просто дитячі молитви, вірші, історії – викликає позитивні емоції.

  • avatar
   Alice
   9 років тому

   Скільки  Богів Вам відомо?

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Це запитання краще адресувати до релігієзнавців. Варто також пам’ятати, що є релігії без богів взагалі і є релігії з великою кількістю богів. Тому порахувати кількість богів у світі дійсно досить важко, не буду і братися

    • avatar
     Alice
     9 років тому

     Сергію,  Бог – один. Релігій насправді багато, так само як і людських мов. Але вони просто по – різному “описують” однакову реальність. 

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Наші пращури вважали, що богів все ж цілий пантеон, але ладно, це така філософська дискусія, яку можна продовжувати вічно. Тому погоджусь з Вами – нехай буде один. Але те, як сповідувати свого Бога, кожен має вирішувати сам – це моя особиста думка. А вводити у школах уроки мусульманства, чи то католицизму, чи навіть православ’я вважаю тиском на особистість. Предмет має називатися “релігієзнавство” – і нехай діти дорослішають та самостійно обирають.

     • avatar
      Alice
      9 років тому

       Згодна з Вами, в школах і в інших навчальних закладах має бути такий предмет – “релігієзнавство”.
      Також згодна, що право вибору даровано кожному:)