• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Програма святкування Дня Перемоги у Броварах: хода ветеранів та феєрверк

Травень08/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

День перемоги Бровари9 травня з нагоди Дня Перемоги на броварчан чекає програма святкових заходів та урочистостей.

Зокрема вже традиційно по центральних вулицях міста пройде хода ветеранів веливої вітчизняної війни до пам’ятника загиблим броварчанам. Біля пам’ятника відбудеться теартралізоване дійство “Велика Перемога” та мітинг. Після цього програма святкових заходів продовжиться у парку “Перемога”, де традиційно у “Партизанському містечку” проходитимуть народні гуляння, під час яких працюватимуть польові кухні, готуватимуть партизанський борщ, експонуватимуть військову техніку та зброю, а також змагатимуться у швидкості розбиранняавтомата Калашникова. В обід розпочнеться святковий концерт за участі художніх колективів міста, а ввечері – о 22:00 – традиційно День Перемоги завершиться святковим феєрверком.

Програма святкування Перемоги Бровари

Також у зв’язку з організацією та проведенням святкування 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні на окремих вулицях міста 8 та 9 травня буде проведено перекриття руху транспорту:

– 8 травня 2013 року – вул. Кірова (від стадіону до перехрестя з вул.Грушевського) з 15-00 год. до 18-00 год. Рух громадського автотранспорту буде здійснюватись по вулицям: Грушевського, Возз’єднання, Гагаріна, Дімітрова;

– 9 травня 2013 року – вул. Кірова (від стадіону до перехрестя з вул.Грушевського) та вул.Гагаріна (від стадіону до перехрестя з вул. Лагунової Марії) з 08-00 год. до 12-00 год. Рух громадського автотранспорту буде здійснюватись по вулицям: Київській,  Дімітрова, Короленка, Лагуновій.

  • avatar
    Ирина Буяковская
    9 років тому

    9 Травня було дуже спекотно, тому після святкової ходи Ветеранів ВВВ, театралізованого дійства “Велика Перемога” та мітингу, я разом з чоловіком зайшли до ТЦ “Форум”, що на Возз”єднання, вибрали морозиво українського виробника по ціні 100гр. за 5.40коп, але на наш подив у касах була закладена “травневасвяткова та спекотна-неконтрольована” ціна 6.72грн. Ми спіткнулися з тим, що на товари споживчого вжитку у літню спеку, а саме :на морозиво, газовані та негазовані води, тощо, які ми бачили у торговому залі, ціна була на відповідних товарах із відповідним штрих-кодом на цінниках значно меншою, ніж у касах. Запрошений нами черговий адміністратор торгового залу дала таке змістовне пояснення, що є морозиво від 5 травня по ціні 5.40,, але без дати прийому такого морозива ТЦ “Форум” на товарі, таким чином цінники у торговому залі не “указ” програмі у касах, а є таке ж саме морозиво, яке вони отримали 9 травня по ціні 6.72, що і відображається у програмі кас, але цінники відсутні у торговому залі в день прийому морозива…Ні, ми такому поясненню не повірили, ніякої справедливості не добилися….. Як на нашу думку, то приватна особа – “Власник” ТЦ “Форум” – добряче ” наморозилася ” у День Перемоги!Також люди. які у цей день та у цьому торговому центрі користувалися карткою “З турботою про кожного” (І.Сапожко) при оплаті групи товарів мали знижку не 3% , а тільки 1 %….Єдине, що нам вдалося зробити у “Форумі”, це те, що люди-споживачі- зреагували на наш галас, та почали зрівнювати інформацію, та не так легко і швидко , на вимогу касира, розлучатися із грошима з гаманця за значне незаконне перебільшення ціни у святковий спекотний травневий день…