• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Промерська фракція оголосила про виключення “бунтівного” депутата Мутила з лав партії

Грудень16/ 2016
avatar
Тетяна Панкратьєва

Журналіст "Маєш право знати", мешкає у Броварах

Депутата Вадима Мутила виключили з лав партії “Батьківщина”. Про це оголосив депутат Борис Дудко на останній сесії Броварської міської ради. Перед цим пан Мутило полишив фракцію “Батьківщини” в міській раді та голосував на власний розсуд, часто разом з опозиційними депутатами.

15 грудня на засіданні 22-ї чергової сесії депутат від фракції “Батьківщина” Борис Дудко оголосив офіційну заяву, в якій шлося про те, що їхній колишній однопартієць Вадим Мутило виключений з лав партії за те, що голосує врозріз з її рішеннями. Також депутат заявив, що “роботодавець депутат Черепейнік (директор компанії “Бровари Вторма”, фракція “БПП” – прим.авт.) викупив голос депутата Мутила”, та запропонував колезі пересісти в іншу частину зали, а також скласти мандат взагалі.

Фракцію “БПП” обурила заява депутата Дудка, вони зазначили, шо працювати у компанії – це не означає “перекупати голоси”.

Борис Дудко

Депутат Мутило відповів, що виключення з партії для нього несподіванка, і нагадав, що в партії “Батьківщина” він з вересня 2013 року. “З нею я відстояв Майдан і в партії ніколи до мене не було питань”, – сказав він. Депутат Опалько нагадав: “Коли Костянтин Бондарєв (голова Київської облорганізації “Батьківщини” – прим. авт.) сказав партійцям вимітатися з Майдану, то Вадим туди манівцями повернувся”.

“Врозріз з рішеннями партії я пішов тоді, коли дізнався, що “Батьківщина” буде підтримувати міського голову Ігоря Сапожка”, – додав Вадим Мутило. Щодо роботи депутат відповів Борису Дудко: “Ти, Борис, декларуєш нульовий дохід, а я працюю офіційно та кожного місяця сплачую податки”. У коментарі “Маєш право знати” Вадим Мутило підтвердив, що працює у компанії “Бровари Вторма” вже півроку начальником структурних підрозділів.

Вадим Мутило

Слід зазначити, що фракція “Батьківщина” у Броварській міській раді голосує разом з промерською більшістю, до якої входять ще фракції “Єдність”, “РПЛ” та “УКРОП”. Депутат Вадим Мутило давно полишив лави фракції “Батьківщина” та голосує як позафракційний, на власний розсуд. За рік роботи у міській раді депутат проявив себе як активний та конструктивно налаштований представник громади, також відслужив в АТО.

Остання сесія “виключень та складання мандатів” була повна сюрпризів. Того дня говорили не лише про депутата Мутила. На сесії оголосив про складання мандату голова фракції “Самопоміч” Андрій Василенко. Також депутати голосували за добровільне складання мандату депутаткою від “ДемАльянсу” Аліною Дяченко. Міську раду полишають, або їх змушують це робити, найбільш сумлінні депутати, натомість депутати, яких називають “тушками”, голосують разом з промерською більшістю та мандати складати не поспішають.