• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Реформа системи соціальних послуг в Україні: якою їй бути?

Жовтень24/ 2012
avatar
Тетяна Немчина

Громадський діяч, працюю в третьому секторі на постійній основі. Зараз розвиваю соціальне підприємництво

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

23 жовтня 2012 року кандидат у народні депутати Немчина Т. на виконання своєї передвиборчої програми, що стосується соціальних ініціатив Президента України, прийняла участь у обговоренні проекту плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг в Україні.

Зараз дуже важливо визначити : за якими принципами має відбувати реформування/ розбудова соціальної політики в державі. Це тривалий процес, який визначає формат соціальної моделі України. Представники громадських організацій активно долучилися до цього процесу і детально опрацьовують кожен пункт плану зазначених заходів.

На цій зустрічі був присутній президент Міжнародного Благодійного фонду «Каритас-Україна» Андрій Васькович , який надав інвалідні візки для хворих с. Княжичі. Броварського району. Немчина Т. офіційно подякувала за допомогу та співпрацю з Комітетом громадського самоврядування у вирішенні соціальних проблем мешканців району.

 

Позначки:,