• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Рух торгмашівським мостом відновлять 1 жовтня, але ремонт триватиме і далі

Серпень29/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Автомобільний рух шляхопроводом по вулиці Олега Онікієнка, на якому з 2014 року виконують ремонтні роботи, запланували відкрити за місяць – 1 жовтня. Про це під час сьогоднішньої оперативної наради в мера розповіла Людмила Павлик, очільниця відділу капітального будівництва Броварської міської ради.

Водночас, інженер-будівельник Олександр Короленко сумнівається, що міст встигнуть відкрити за такий короткий термін. Його думку поділяють і нечисленні робітники, що працюють на ремонті об’єкта. Вони впевнено говорять: до відновлення автомобільного руху роботи не менш як на два місяці. Співрозмовники акцентують, що на перекритій частині шляхопроводу досі не влаштовані деформаційні шви, не встановлене перильне огородження тощо – лише голий бетон.

Міст_Торгмаш00151

Міст_Торгмаш00179

Міст_Торгмаш00300

Нагадаємо, раніше проїзд по мосту обіцяли відновити 1 вересня. Рух транспорту тут обмежують із кінця минулого року. Тим часом автомобілі їздять манівцями – вулицями Вокзальною та Ольги Гасин. Із травня цього року для проїзду шляхопроводом відкрита лише одна смуга руху.

Міст_Торгмаш00118

Капітальний ремонт споруди триває вже третій рік поспіль. Людмила Павлик повідомила, що рух відновлять до 1 жовтня, але ремонт мосту в цілому завершити не встигнуть. Зі слів чиновниці, минулого тижня на чотирьох опорних ділянках під час демонтажних робіт виявили дефекти, які потребують додаткових проектних рішень.

Фото – Катерина Мамайсур-Негода