• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Шахраї по телефону вимагають хабарі від броварських підприємців, – ДФС

Липень28/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Головне управління Державної фіскальної служби України на своєму офіційному  сайті звернулось до громадян із попередженням про неодноразові спроби телефонних шахраїв отримати від фізичних осіб-підприємців м.Бровари неправомірну вигоду. В разі виникнення такої ситуації співробітники Броварської ОДПІ ГУ ДФСу просять негайно надавати їм таку інформацію для вжиття відповідних заходів.

Як вчора повідомило Головне управління ДФС України в Київській області, останнім часом в Броварах, а також загалом по Київській області, були зафіксовані випадки телефонного шахрайства: невстановлені особи з мобільних телефонів (099) 780-85-77 та (095) 380-51-77 телефонували від імені посадових осіб, а також керівництва Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС. Шахраї  неправомірно вимагали хабарі за нібито невжиття перевірочних заходів. Співробітники Броварської податкової інспекції припускають, що шахраями можуть використовуватись і інші номери телефонів.

У зверненні йдеться також про необхідність, особливо фізичним особам-підприємцям, бути обережними та не піддаватись на провокаціі, не потрапляти на гачок телефонних аферистів. У разі, якщо буде підозра на те, що вам телефонує аферист, фіскали просять не замовчувати такі факти, а негайно повідомляти про них компетентні органи.

Оприлюднюємо надані телефони, за якими можна звернутись для попередження фактів телефонного шахрайства:

  • підрозділи Національної поліції ГУ НП у Київській області,  тел. 102;
  • управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області,  тел. 246-23-55;
  • чергова частина податкової міліції ГУ ДФС у Київській області,  тел. 246-22-44.