• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Скандал у Рожівці: місцевий депутат напав на журналістку каналу 2+2 – ВІДЕО

Березень20/ 2015
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

1405484167_lustratorПід час проведення журналістського розслідування щодо зловживань голови рожівської сілької ради Софії Величенко, місцевий депутат, а за сумісництвом – чоловік голови села Леонід Величенко – напав на знімальну групу, відібрав камеру в оператора та особистий мобільний телефон журналістки.

Як ідеться в сюжеті, депутат Величенко здійснив напад на журналістів прямо біля будинку своєї дружини Софії, яку журналісти та мешканці села підозрюють в масштабних земельних махінаціях. За тим кремезний чоловік відібрав камеру в оператора та сховав її в автомобілі свого підлеглого, а після – ще й видер особистий телефон журналістки з її рук. На виклик журналістів прибули працівники Броварського міськрайонного відділу міліції та склали протокол, однак за інформацією кореспондентів, протягом місяця після інциденту жоден з винних так і не був притягнутий до відповідальності.

Сюжет “Нові розслідування у Рожівці”

Перший сюжет з Рожівки, при зйомці якого стався напад на журналістів

Як голова Громадської ради при міліції маю зазначити, що цей інцидент стане одним з предметів розгляду на наступному засіданні Громадської ради, разом з іншими питаннями, що стосуються перешкоджанню професійної діяльності журналістів та території м. Бровари та Броварського району, в т.ч. у попередні роки. Ганебна практика нападів на журналістів у Броварах та районі має назавжди відійти у минуле. Ми знаємо, що досі жоден з місцевих чиновників, які перешкоджали працівникам ЗМІ у здійснені їх професійних обов’язків так і не поніс реального покарання, не зважаючи на масу беззаперечних доказів. Ми маємо намір актуалізувати ці питання та встановити громадський контроль над розслідуванням цих справ з боку міліції.

Про дату наступного засідання Громадської ради її керівництво обіцяє повідомити заздалегідь.