• Сьогодні: П’ятниця, 24 Вересня, 2021

Броварські ЖЕКи знову підвищують тарифи

Березень03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

П’ять комунальних ЖЕКів Броварів виклали в інтернет нові суми тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Таблиці із вартістю послуг оприлюднили на офіційному сайті Броварської міської ради. У порівнянні із цінами річної давнини, вартість зросла приблизно на 10-30%.

Як ідеться в повідомленнях, коригування відбулось у зв’язку із в підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, зміни ставок податків та зростанням вартості електричної енергії. Водночас, норми, періодичність надання послуг та структуру тарифів не змінюють.

У таблицях наведена вартість утримання будинків та прибудинкових територій із розрахунку на 1 м² загальної площі житла. Для більшості будинків сума складає 1-2 грн/м².

Як ідеться в оголошеннях, нині коригують тарифи, затверджені у грудні 2014 року. Із вибіркових підрахунків можна стверджувати: вартість послуги зросте приблизно на 10-30%. Так, наприклад, тариф у багатоповерхівці по бульвару Незалежності, 5 зріс із 1,58 до 1,95 за грн/м². По вулиці Олімпійській, 6 – із 1,78 до 2,21 за грн/м². А по вулиці Аркадія Голуба, 5-б – із 1,59 до 1,92 за грн/м².

Із новими тарифами та цінами станом на 2014 рік можна ознайомитись за посиланнями:

Варто відзначити, що ЖЕК-4, єдиний з-поміж інших, виклав у мережу також суми тарифів на інші комунальні послуги – обслуговування ліфтів, прибирання, освітлення, енергопостачання тощо.