• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Наприкінці січня буде визначено, хто вивозитиме сміття броварчан, обслуговуватиме ліфти та димовентканали

Січень10/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У рамках міської реформи ЖКГ оголошено три конкурси: на визначення постачальників послуг по технічному обслуговуванню ліфтів у багатоквартирних житлових будинках, вивезення побутових відходів з м. Бровари, а також технічого обслуговування системи протипожежної автоматики та димовидалення, обслуговування димовентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках м. Бровари.

Конкурсні оголошення опубліковано у комунальній газеті “Броварська панорама” від 27 грудня 2012 року (№58). Організатором конкурсу визначено Управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради. Конкурсні пропозиції можна надсилати поштою або заносити особисто до 28.01.2013 року.

Нагадаємо, керівництво міста на початку грудня заявило про намір провести реформу житлово-комунальної сфери у м. Бровари, зокрема уже створено 6 нових комунальних підприємств, які перебирають на себе функції КП “Служба замовника” – 5 ЖЕКів та “Бровари-Благоустрій”. Також планується переглянути розмір квартплати і вивести окремі послуги зі складу цього тарифу та визначити їх нових постачальників . Так, зокрема, з тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій (квартплати) уже виведено послугу з обслуговування систем водопроводу, каналізації, центрального опалення та гарячого водопостачання та нині (до 13 січня) проходить громадське обговорення розміру нового тарифу, який розробило КП “Броваритепловодоенергія”.