• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

У Броварах викрили два притони грального бізнесу

Травень21/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Ігрові автомати2У Броварах правоохоронці Київщини викрили два підпільні гральні заклади. Із незаконних азартних притонів вилучили 84 гральних автомати та готівку на суму понад 10 тисяч гривень. Про це повідомляє офіційний сайт ГУ МВС України у Київській області.

Під час санкціонованих обшуків у цих розважальних закладах правоохоронці виявили гравців та адміністраторів з організації та проведення азартних ігор. Викриті гральні зали функціонували підпільно, де місцеві жителі грали в азартні ігри всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Наразі правоохоронці встановили, що діяльність грального бізнесу в цих закладах налагодили два чоловіка: один мешканець Броварів, а інший киянин. Правоохоронці встановлюють їх місце перебування.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження передбачене ч.1. ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), яка передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Досудове слідство триває.

МПЗ намагалось з’ясувати адреси цих закладів, проте ні броварська міліція, ні самооборона цією інформацією не володіє. З прес-секретарем ГУ МВС України в Київській області Миколою Жуковичем  зв’язатись не вдалось.

Нагадаємо, що минулого року у закладі “Монте Карло” у Броварах правоохоронці виявили незаконний гральний бізнес, а броварська Феміда покарала організатора мінімальним штрафом.