• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

У Броварах триває “полювання на одноруких”: у кафе “Орхідея” виявили гральні автомати

Липень15/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Під час нічного рейду броварська міліція спільно з громадськими активістам виявили 7 гральних автоматів у кафе “Орхідея”, що розташоване на вулиці Камо. “Одноруких бандитів” опечатали та забрали із закладу. Про це розповів учасник рейду Сергій Батюк. Це вже другий випадок виявлення автоматів у Броварах за останній час. Ще один раніше трапився в кафе “Берізка” по вулиці Красовського, 28. Саме зараз тривають заходи із виявлення гральних автоматів у місті та районі. Про це повідомляють у Броварському відділенні міліції.

Як розповів активіст Сергій Батюк, вночі 14 липня броварська міліція та громадське формування “Правопорядок” провели спільний рейд із виявлення гральних автоматів. Всього перевірили три заклади, два з яких виявились закритими. А кафе “Орхідея” по вулиці Камо було відчинене для відвідувачів, там і знайшли “одноруких бандитів” у робочому стані.

Орхідея_Камо_автомат_1

Усього виявили 7 автоматів. Згодом на місце подій прибула слідчо-оперативна група, після чого апарати опечатали та вивезли міліцейською “газелькою”, – каже активіст. Представник броварського міськвідділу міліції Юлія Барабаш додає, що вилучені “однорукі” відправили на комп’ютерно-технічну експертизу. Саме вона має підтвердити чи спростувати, що автомати використовували для грального бізнесу, який в Україні поза законом.

Орхідея_Камо_автомат_00010

Барабаш вказує, що за цим випадком правоохоронці порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 – “зайняття гральним бізнесом”. Норма закону передбачає накладення штрафу від 170 до 680 тис. грн і конфіскацію грального обладнання.

Журналістам “Маєш право знати” не вдалось поспілкуватися із власниками кафе. Сьогодні, 15 липня, всередині закладу прибирала жінка, яка ймовірно є працівницею “Орхідеї”. Вона відмовилась відповідати на запитання, однак запевнила, що наразі кафе не працює. З її слів, у закладі не було гральних автоматів.

Орхідея_Камо_автомат_00030
Всередині “Орхідеї”, 15 липня

Юлія Барабаш зазначає, що аналогічне кримінальне провадження порушили і щодо виявлених раніше автоматів у кафе “Берізка” по вулиці Красовського, 28. Зі слів представника міліції, саме зараз – із 9 по 28 липня – тривають заходи із виявлення гральних автоматів у Броварах і районі.

Фото – Сергій Батюк, Дмитро Карпій