• Сьогодні: Неділя, 5 Грудня, 2021

З правосуддям на “ти”

Березень27/ 2015
avatar
Андрій Балабаєв

Голова виконкому ПП "Удар"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

10428138_817910421617643_9020744853888528745_n
Подібні картини загрозливо почастішали

Автомобільні крадіжки, які з поодиноких випадків вже переросли у стихійні стали основною темою занепокоєння броварчан. Враховуючи і без того складну ситуацію стало зрозумілим, що злочинність у місті збільшується, проте якої-небудь реакції з боку правоохороннх органів ніхто не помітив.

З цього приводу  я, голова броварського осередку «Блоку Петра Порошенка-Солідарність», разом з депутатом міськради Романом Сімутіним нанесли візит очільнику броварської міліції Миколі Клименку.

IMAG0504-1024x754

Віч на віч ми поставили йому конкретні питання, та з великим здивуванням дізналися, що автокрадіїв було схоплено 2 дні тому. Причому виявились вони, як не дивно, місцевими студентами: шляхом биття скла, взлому замків та багажників молодики «обчищали» автівки, залишені без нагляду, проте згодом почали грабувати і по декілька машин одночасно. Пан Клименко також повідомив нам і про затримання квартирних злодіїв, які були менш «популярні», проте теж тримали місто у напрузі, зокрема тому, що їх жертви з незрозумілих причин не повідомляли у міліцію.

Підсумовуючи, можна сказати що бачення громадськості про бездіяльність правоохоронців не зовсім відповідає дійсності: зараз міліція факично переведена у режим воєнного стану, тому патрулі і охорона сконцентровані на стратегічних об’єктах, а не вулицях міста. Сподіваюсь, що в подальшому броварська міліція відновить свою репутацію, і правоохоронці знову стануть Захисниками у очах громадськості.

Позначки:, ,