вугілляУ Броварах планують збудувати нову котельню на водовугільному паливі. Розташовуватись об’єкт має за адресою: вул. Красовського, 16/1 (ділянка 0,18 Га). Економія коштів для бюджету за рахунок впроваждення проекту має складати не менше 10%, а термін будівництва нової котельні - не менше 3 років. Для пошуку інвестора оголошено конкурс, проект має назву “Заміщення природного газу водовугільним паливом шляхом будівництва водогрійної котельні у м. Бровари”. Про це сказано в оголошенні, розміщеному вчора  на офіційному веб-сайті Броварської міської ради. 

Виконавчий комітет  Броварської міської ради  повідомляє про проведення інвестиційного конкурсу із визначення інвестора для реалізації проекту “Заміщення природного газу водовугільним паливом шляхом будівництва водогрійної котельні у м. Бровари”.

Дата та час проведення: 30 квітня 2015 року об 10.00.

Місце проведення конкурсу: Бровари, вул. Гагаріна, 15, мала зала.

Організатор конкурсу Комунальне підприємство  Броварської міської ради Київської області «Бровариінвестбуд».

Ознайомитись з документами, які претендент повинен представити для участі у конкурсі та умовами інвестиційного конкурсу можна у Організатора конкурсу за адресою Бровари, вул.Гагаріна, 15, кім. 206.

Документи від осіб, що бажають взяти участь в конкурсі, приймаються  Організатором з моменту публікації цього оголошення до 28 квітня 2015 року включно.

Довідкова інформація: www.brovary-rada.gov.ua.

Файл з умовами конкурсу можна завантажити за посиланням: Умови конкурсу