• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

У ресторані “Монте Карло” винайшли новий спосіб, як протистояти борцям проти куріння

Березень18/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

палінняФахівці державної інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області виявили порушення у діяльності ресторану “Монте Карло”, однак винних не знайшли.

Як повідомив начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Київській області Владислав Бондаренко, представники інспекції здійснили перевірку ресторану “Монте Карло” за адресою бул.Незалежності, 6 у місті Бровари. У ході перевірки було підтверджено, що у закладі дозволяється паління, а на столах стоять попільнички.

Але провести перевірку та скласти відповідний акт не вдалося, оскільки інспектори не змогли встановити суб’єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність у ресторані “Монте Карло”. Спроби знайти керівника або його уповноважену особу виявились марними. А працівники закладу відмовились надати будь-які документи, які посвідчують їх особу, та повідомляти будь-яку інформацію про суб’єкт господарювання.
Не змогла комісія ознайомитись і з будь-якими документами, які надають право на здійснення діяльності, у тому числі на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Ресторан Монте Карло
Ресторан Монте Карло

Однак пан Бондаренко не втрачає надію розібратися з палінням у броварському “Монте Карло”, тому надіслав листи до ГУ МВС України у Київській області та Прокуратури Київської області – з метою припинення порушень вимог законодавства України.

Результати перевірки Монте-Карло

Нагадаємо, що з 16 грудня 2012 року паління заборонено у всіх закладах ресторанного господарства на території України. Однак у ході громадського рейду 26 січня 2013 року було виявлено, що ресторан “Монте Карло” не дотримується заборони, після чого активісти надіслали скаргу до Інспекції із захисту прав споживачів у Київській області

 • avatar
  Kiforenko Dmitry
  9 років тому

  Тю, так там уже давно не курят. Я был недели 2-3 назад не было пепельниц, и народ курил на улице. С чем разбираться? :)

 • avatar
  Andriy Kachor
  9 років тому

  Ще тиждень два і відкриються літні майданчики і проблема зніметься сама собою

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Згоден, це найцивілізованіше рішення проблеми, яке не суперечить законодавству

   • avatar
    Дмитро Карпій
    9 років тому

    Але на цих майданчиках ще більше людей нюхатимуть дим. В заклад можна просто не піти, а з вулиці не втечеш.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     На свіжому повітрі концентрація диму, думаю, все ж менше, хоча перебувати у безпосередньому контакті з курцями все ж небезпечено.
     Закон передбачає куріння на відкритих майданчиках, тому проблеми бути не повинно. Ось тільки чи врахував закон той факт, що прямо над цім літнім майданчиком знаходяться квартири ні в чому не повинних мешканців, які змушені вдихати цей дим?

     • avatar
      Дмитрий Кишковский
      9 років тому

      Закон не врахував багато фактів. Але мабуть мета закону не повинна враховувати інтереси сторін.

 • avatar
  оо
  8 років тому

  Мне интересно, что вы прицепились к этому курению – такое впечатление, что вы там целыми днями сидите и дымом дышите. Зае….ли с этим курением ( это тоже наши права). Ни разу не видел там качора играющего в бильярд – так какого хера хай подымать? нет проблем по важней?
  А раз уж на то пошло, так давайте на каждой остановке, на улицах, возле подъездов, в Парке Победы – к людям подходите и отводите в милицию( потому как не законо). Чё вы до…лись к отдельно взятому заведению. Вы же сами зависаете в Оливер Твисте – там тоже курят.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   8 років тому

   В Олівері, до речі, не палять. А на зупинках – так давайте! Це дуже неприємно, коли на невеличкій зупинці (на Лісовій) доводиться дихати цим шкідливим сморідом

  • avatar
   Andriy Kachor
   8 років тому

   Раз мене вже згадали, то прокоментую: особисто у мене немає жодного негативу до “МК”, принаймні, мене завжди там ввічливо та якісно обслуговували. Дивно, але для Броварів це рідкість. Взяти хоча б розташовані поруч “Стейк хауз” та “Мюзік хол”: в першому не раз ставав свідком хамського ставлення та насилля над клієнтами з боку адміністрації, ну а про “Мюзік Хол” годі й говорити – гніздо безпрєдєлу під прикриттям Партії регіонів та міліції.
   Тому якісь натяки на якусь мою “неприязнь” до “Монте карло” – повна нісенітниця. На жаль чи на щастя, я ніколи не бачив там ігрових автоматів (може, просто не знаю, де саме вони). Що ж до паління – я відпочатку був проти даного закону і публічно про це висловлювався, бо вважаю цей закон дуже недосконалим та дискримінуючим.