• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

У рубрики “Споживач має право” з’явилась своя сторінка у мережі Facebook

Серпень01/ 2013
avatar
Сергій Севрук

Журналіст "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Лого головнеЗа час існування рубрики “Споживач має право” на її “гарячу електронну скриньку” надійшло чимало листів від наших читачів з проханнями допомогти розібратись у тій чи іншій ситуації, пов’язаній із захистом прав споживачів. І хоч дана рубрика була розрахована насамперед на броварського споживача, ми отримували листи від людей з різних куточків України. На кожне звернення ми намагалися дати вичерпні відповіді з порадами та роз’ясненнями у листах, а типові та показові випадки і ситуації щодо захисту споживацьких прав броварчан ми висвітлювали в окремих статтях.

Зрозуміло, що з усіх звернень, які до нас надходять, зробити окремі публікації неможливо, проте часто-густо випадки, про які нам розповідають читачі, є повчальними або такими, про які варто знати широкому загалу. Тому, щоб суспільно важлива інформація не залишалась лише у нашій електронній переписці, ми вирішили створити публічну сторінку рубрики “Споживач має право” у соціальній мережі Facebook.

Ми дуже сподіваємось, що сторінка “Споживач має право – Бровари” дійсно стане простором для спілкування броварських споживачів, місцем обміну досвідом та корисними порадами, майданчиком для поширення “гарячої” інформації про злісних порушників прав споживачів тощо.

На сторінці «Споживач має право – Бровари» можна:

  • розповідати про випадки порушень прав споживачів з боку броварських підприємців;
  • ділитись успішним досвідом вирішення проблемних ситуацій у сфері захисту прав споживача;
  • оперативно попереджувати броварчан про злісних порушників прав споживачів у нашому місті;
  • отримувати цікаву та корисну інформацію загального характеру на тему захисту прав споживачів.

Фейсбук - Споживач

 Тож запрошуємо вас приєднатися до цієї фейсбук-сторінки, перейшовши за цим посиланням та натиснувши “Подобається”!

Створюючи цю сторінку, ми хочемо насамперед спонукати броварчан активніше відстоювати свої споживацькі права, підвищити їх рівень правової свідомості, озброїти знаннями та навичками по захисту своїх прав, і як наслідок –  спільними зусиллями істотно підвищити якість надання послуг у нашому місті.