• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

“Українська правда”: Фальшива прес-служба Різаненка намагалась посварити українську опозицію

Березень11/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

РПО фото 3Від імені нардепа від УДАРу Павла Різаненка розсилалися фальшиві повідомлення з метою посварити опозиційні партії. Про це повідомляє сайт “Українська правда”.

Так, на адресу “Української правди” у неділю зранку надійшло повідомлення нібито від прес-служби Різаненка, в якому він нібито обурювався, що Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов не поїхали привітати Юлію Тимошенко з 8 березня.

Відповідна новина вийшла на “Українській правді”, однак згодом була прибрана після звернення справжніх представників прес-служби Різаненка. Також аналогічна новина з’явилася й на інших новинних сайтах.

Як повідомив сам Різаненко на своїй сторінці в Facebook, фальшиве повідомлення розсилалося з електронної адреси, яка лише однією буквою відрізняється від його справжньої.

Коли біля місяця тому в Фейсбук, в Контакті та на Корреспонденті з’явилось до десятка псевдоРізаненків, це виглядало досить смішно та недолуго. Та й адміністратори мереж спрацювали ефективно, швидко повидаляли псевдоРізаненків. Але так обманути ведучі інформагентства та новинні сайти України, як сьогодні, це вже не смішно. Працюють досить серйозно“, – написав він.

Пізніше справжня прес-служба Різаненка поширила його коментар, в якому він оцінює фальшиве повідомлення як “безглузду провокацію влади проти опозиції з однією ціллю – розсварити лідерів опозиції та розколоти її на кілька частин“.

Хочу нагадати владі та їхнім “технологам”, що під час виборчої кампанії -2012 застосування схожого інформаційного бруду не допомогло їм здобути перемогу в 97 окрузі. Так буде і цього разу – брудні технології не спрацюють“, – додав депутат.

Як повідомлялося, подібні технології щодо Різаненка застосовуються вже не вперше.

Так, 1 лютого було створено фальшивий блог Різаненка на сайті “Кореспондент”, який депутат розцінив як намагання розсварити опозиційні сили.

Перед парламентськими виборами в Броварах, за округом у яких був обраний Різаненко, з’явилися фальшиві бігборди, які нібито показували конфлікт між ним та кандидатом від “Батьківщини”.

Джерело: “Українська правда