• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

У середу броварчани пікетуватимуть дитячу лікарню

Березень11/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

16 березня о 10:00 броварчан закликають вийти на акцію протесту проти низької якості надання медичних послуг у Броварській дитячій лікарні (вул. Ярослава Мудрого, 47). Ініціатором пікетування виступив місцевий мешканець Олександр Парубок, чия дитина нещодавно постраждала від не фахових, на його думку, дій місцевих лікарів.

Під час акції люди вимагатимуть як звільнення окремих працівників лікарні, так і загалом покращення якості надання медичних послуг у Броварах вцілому. Організатор закликає приходити броварчан на акцію з квітами, аби підтримати тих маленьких пацієнтів, які сьогодні перебувають в стінах міської дитячої лікарні.

Нагадаємо, що нещодавно Бровари та Україну шокувала трагічна смерть породіллі у БЦРЛ: за попередніми даними жінка померла через неправильно встановлений діагноз місцевими медиками. Під час обговорення події десятки броварчан повідомляли про власний досвід перебування у Броварській центральній лікарні, через що люди страждали через непрофесійні дії медиків. У зв’язку зі значним суспільним резонансом Міністерство охорони здоров’я України пообіцяли провести спецперевірку броварської лікарні.