• Сьогодні: Середа, 30 Листопада, 2022

У суботу зірки української естради приїдуть у Бровари на два благодійні концерти для армії

Серпень28/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Козловський 2Цієї суботи, 30 серпня, у Броварах відбудеться аж два благодійних концерти в підтримку української армії. Спершу о 16:00 біля ТРЦ «Термінал» (вул. Київська, 316) стартує акція-концерт «Допоможи героям!», а о 18:00 на Майдані Свободи почнеться ще один благодійний виступ музичний виконавців, де збиратимуть гроші на закупівлю необхідного для наших солдат на Донбасі.

На концерті біля «Терміналу» виступлять зірки української естради Віталій Козловський, Катерина Бужинська, Василь Бондарчук, Наталка Карпа та інші. Зібрані на концерті гроші підуть на лікування поранених захисників України, зазначається в оголошенні. Початок о 16:00, вхід вільний.

Єврофлаєр 30.08 (1).page2

Єврофлаєр 30.08 (1).page1

Через дві години на центральній площі міста, Майдані Свободи, будуть збирати кошти на потреби українських солдат на передовій – активісти хочуть закупити бронежилетів, касок, медикаментів, продуктів тощо. На благодійному концерті для броварчан планується участь музикантів та гуртів «Сало в шоколаді», «Девонс Формейшн», «Герольд» та «Викрадачі». Початок о 18:00.

L_CQWdfX1y4

Надійна підтримка з тилу відіграє дуже важливу роль для кожного, хто ризикуючи життям на передовій захищає нашу державу у війні з російськими окупантами. Тому організатори обох концертів закликають броварчан прийти та допомогти нашим хлопцям.

  • avatar
    Alexus
    8 років тому

    Виступатиме гурт “Герольд”, а не гАрольд. Будьте уважнішими! А то спаплюжили назву такого класного колективу!