• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

У вокальному талант-шоу “Голос. Діти 3” перемогла броварчанка Еліна Іващенко – ВІДЕО

Грудень05/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

4 грудня талановита броварчанка Еліна Іващенко перемогла у вокальному шоу «Голос. Діти 3», що транслювалося на каналі «1+1». Протягом всього прямого ефіру броварчани вболівали за землячку: підтримувати у соцмережах та закликали за неї голосувати.

За головний приз змагались шість фіналістів від трьох тренерів: Тіни Кароль, Потапа та MONATIK’а. За результатами кількості глядацьких смс-голосів перемогла підопічна Тіни Кароль броварчанка Еліна Іващенко, яка виконала пісню Уітні Х’юстон «I have nothing».

Еліна отримала не тільки звання кращого голосу «Голос.Діти 2016», а й змогу записати пісню у професійній студії, зняти кліп та здійснити подорож у Disneyland Paris.

Як раніше зазначала Еліна Іващенко в інтерв’ю, виповнилась її заповітна мрія – перемога на вокальному шоу «Голос.Діти 3». Еліна, вихованка броварської музичної школи та ДЕНЦ “Камелія” (викладач Ангеліна Абраменко), вже досягла безліч перемог на міських, обласних та всеукраїнських конкурсах із естрадного вокалу. Тепер до списку виграшів додався ще один. Бажаємо не зупинятися на досягнутому та вітаємо з перемогою!

Відео – шоу “Голос країни” (1+1)