• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

А вам по дорозі? Броварчани винайшли рішення проблеми здорожчання проїзду до Києва

Січень24/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Раптове та різке подорожчання тарифів на проїзд у міжміських маршрутках викликало неабияке обурення та спротив броварчан. Доцільність цього рішення громада вже який день бурхливо обговорює у соцмережах. Влада реагує по-різному: заступник броварського міського голови каже про діалог з перевізниками. Голова КОДА Олександр Горган заявив про створення державного або комунального транспорту області. А міський депутат Олег Берестовий (ДемАльянс) з цього приводу сьогодні збирає круглий стіл, на який запрошує перевізників та небайдужих містян. А броварчани у цей час намагаються пристосуватися до реалій – та пересісти з маршруток на попутки.

Нещодавно броварчанин Олег Гарасимець запропонував об’єднуватися водіям та пасажирам, яким по дорозі, та створив групу на FB під назвою “По дорозі Бровари”. Група утворилася лише вчора, але вже набула популярності і на даний момент включає в себе понад 150 учасників. Організатор пропонує створити такий собі “BlaBlaCar” у Броварах.

В групі вже йдуть жваві обговорення, броварчани об’єднуються за районами, вулицями та часом виїзду. Так, наприклад, жителі району Торгмаш з’ясували, де краще місце для очікування на попутку, чому не завжди організовується черга та де правильно голосувати на Лісовій, щоб не потрапити під колеса.

В групі також розміщують актуальну інформацію щодо ситуацій на дорогах. Під постом-попередженням щодо перекриття доріг біля КП на вїздах у Київ через протести, в коментарях очевидці розповідають про фактичний стан справ на дорозі на поточний момент.

 • avatar
  Джереми Сантос
  6 років тому

  Не забувайте, шановні водії, якщо ви взяли гроші за перевезення пасажирів – у вас виникають податкові зобовязання.

 • avatar
  Николай
  6 років тому

  А також, ті ні разу не шановні водії що підбирають ставши серед дороги тих ні разу не шанованих не водіїв що виперлися на середину дороги та через яких на рівному місці створюються затори…. – здохнути вам нешанованим бажають всі ті на кого ви “поклали”…

  • avatar
   Роман Улітько
   6 років тому

   Побажання залиш для себе-пригодяться…
   Краще зайвий раз спробуй чемно попросити “броварчан” з одно-дворічним стажем, які не знають, що машині потрібне місце, щоб зупинитись і не заважати руху, особливо фурам!

 • avatar
  Василь
  6 років тому

  Перевозчики на сегодня не имеют оснований для повышения цен на проезд. Об этом журналистам сегодня после заседания Кабмина сказал вице-премьер-министр Павел Розенко, – сообщает 112.ua.”По повышению цен на проезд: на сегодня у перевозчиков нет никаких оснований поднимать цены на проезд в общественном транспорте. Найдутся некоторые подонки, которые хотят на этой ситуации нажиться и заработать лишнее. Для этого в каждой области есть соответствующие группы, которые должны отслеживать, чтобы законодательство о зарплатах и ​​тарифная политика были выполнены”, – отметил Розенко.По его словам, большинстве городов цены на проезд не повышали, и только в отдельных случаях, в частности в Киевской области, такое имеет место быть.”Я сегодня имею информацию, что в абсолютном большинстве городов и сел никаких повышений цен на транспорт не происходит. Отдельные случаи есть, мы знаем о таких случаях в Киевской области. Я знаю реакцию нового главы обладминистрации, надеюсь, примут меры и цены вернут. Никаких оснований для повышения цен нет”, – добавил он.

 • avatar
  Александр
  6 років тому

  Всі “економічно огрунтовані” витікають з зростання мінімалки. У всіх перевізників водії як раз на ній і сидять, і вони дуже не хочуть втрачати прибутки до яких звикли. Всі ці схеми з оформленням на мінімалку, планом на маршрутку і тим, що вище плана в кишеню – вже давно всім відомі.