• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

9 грн за проїзд: у маршрутках «Київ – Бровари» – чергове здорожчання проїзду

Жовтень17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Разом із офіційним підняттям ціни проїзду всередині нашого міста численні користувачі соцмереж почали жалітися: на маршрутах «Київ – Бровари» тепер теж потрібно платити більше – 9 грн. Однак, не всюди, – в чому переконалися наші журналісти.

Ми провели дослідження вартості проїзду міжміських маршрутів, опитавши водіїв, кондукторів і «зазивал» на зупинці біля ст. м. «Лісової». А також – перевіривши інформацію, вивішену на/в автобусах. Станом на ці вихідні, не здорожчав проїзд лише на маршруті 403-А – там і досі в межах Броварів можна покататися за 3 грн, а між столицею та нашим містом – за 8 грн. Так само за 8 грн довезуть до Києва у 810 маршрутці. До здорожчання тут діяв тариф у 7 грн.

За результатами дослідження, зросла вартість проїзду і від ст. м. «Лісова» до «Автошколи». Тепер вона становить 5,5 грн. До того ж, в усіх маршрутках, окрім згаданого 403-А, ціна перевезення по Броварах становить тепер 3,5 грн. Нагадаємо, що про таке здорожчання на початку місяця офіційно оголосили броварські чиновники. Воно набрало чинності із 8 жовтня.

Зазначимо, що про підвищення вартості проїзду на напрямку «Київ – Бровари» офіційних повідомлень не публікували. Не пояснюють, чому підняли ціну, і на інформаційних оголошеннях всередині автобусів.

Нагадаємо, що з травня 2015 року в приміському та міжміському сполученнях в масштабах адміністративних областей діє вільне ціноутворення тарифів на перевезення. Тобто, державні адміністрації не встановлюють та не регулюють цін на таких маршрутах.

 • avatar
  Дмитрий
  6 років тому

  Цены на проезд растут, а за рулём все то же было… Вот и сегодня один “бомбила”, на радостях от повышения цены проезда, вылетел на красный с Гагарина на Киевскую…

  • avatar
   Владимир
   6 років тому

   Согласен, а каково состояние маршруток особенно маршрут 403, 411? В некоторые страшно заходить, автобусы ржавые, перекошенные, внутри грязь… И куда городские власти смотрят? Неужели откат все прекрывет?

   • avatar
    Дмитрий
    6 років тому

    ждать 411 – проще пешком до Лесной дойти… А на счет автобусов- производство автобусов “Богдан” пренадлежит шоколадному президенту- так что, как сами понимаете, альтернативы никакой нет…- живем “по-новому”…

 • avatar
  Ярослав Морозович
  6 років тому

  Для кого ця стаття?

 • avatar
  Владимир
  6 років тому

  Странно с повышением цены за проезд….стоимость проезда поднялась до 8 грн и 3 грн по городу как только дизельное топливо подорожало до 24 грн за литр, помните? НО когда диз.топливо упало в цене до 17-18 грн. за литр цена осталась прежней.. И почему так? Где ж делся лозунг Сапожка ” с турботою про кожного”?