• Сьогодні: П’ятниця, 21 Лютого, 2020

9 грн за проїзд: у маршрутках «Київ – Бровари» – чергове здорожчання проїзду

Жовтень17/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Разом із офіційним підняттям ціни проїзду всередині нашого міста численні користувачі соцмереж почали жалітися: на маршрутах «Київ – Бровари» тепер теж потрібно платити більше – 9 грн. Однак, не всюди, – в чому переконалися наші журналісти.

Ми провели дослідження вартості проїзду міжміських маршрутів, опитавши водіїв, кондукторів і «зазивал» на зупинці біля ст. м. «Лісової». А також – перевіривши інформацію, вивішену на/в автобусах. Станом на ці вихідні, не здорожчав проїзд лише на маршруті 403-А – там і досі в межах Броварів можна покататися за 3 грн, а між столицею та нашим містом – за 8 грн. Так само за 8 грн довезуть до Києва у 810 маршрутці. До здорожчання тут діяв тариф у 7 грн.

За результатами дослідження, зросла вартість проїзду і від ст. м. «Лісова» до «Автошколи». Тепер вона становить 5,5 грн. До того ж, в усіх маршрутках, окрім згаданого 403-А, ціна перевезення по Броварах становить тепер 3,5 грн. Нагадаємо, що про таке здорожчання на початку місяця офіційно оголосили броварські чиновники. Воно набрало чинності із 8 жовтня.

Зазначимо, що про підвищення вартості проїзду на напрямку «Київ – Бровари» офіційних повідомлень не публікували. Не пояснюють, чому підняли ціну, і на інформаційних оголошеннях всередині автобусів.

Нагадаємо, що з травня 2015 року в приміському та міжміському сполученнях в масштабах адміністративних областей діє вільне ціноутворення тарифів на перевезення. Тобто, державні адміністрації не встановлюють та не регулюють цін на таких маршрутах.