• Сьогодні: Неділя, Липень 21, 2019

Військова частина А2299 просить допомогти автозапчастинами

Березень19/ 2014
avatar
Броварська Самооборона

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAМи, броварська самооборона, звертаємось до броварчан із закликом допомогти військовій частині А2299. Командир частини, полковник Магась просить надати допомогу у запасних частинах до автомобільної техніки з метою підтримання її у справном у стані. Тож, якщо хтось із мешканців міста має змогу підтримати необхідними деталями українську армію в цей непростий час, звертайтесь за телефоном: 063 042 06 92 – координатор броварської самооборони Олег Шевчук. Запчастини можна доставляти в штаб самооборони за адресою бульв. Незалежності, 2.

Перелік автодеталей, яких потребує броварська військова частина А2299:

Потреби військових 1

Потреби військових 2Нагадуємо, що броварська самооборона теж потребує  підтримки від громадян. Хто хоче матеріально допомогти самообороні, звертайтесь за тим же телефоном 063 042 06 92 – координатор Олег Шевчук або ж безпосередньо приходьте в штаб самооборони на бульварі Незалежності, 2. Надані кошти витрачатимуться на найнеобхідніше, насамперед – на бензин для патрулювання.