• Сьогодні: Понеділок, 21 Червня, 2021

“Визначали, визначаємо і будемо визначати…”, або пивний фестиваль замість Алеї спортивної слави

Вересень09/ 2013
avatar
Марина Рубайло

Активістка МОБІ - молодіжної організації "Броварська ініціатива"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

«Визначали, визначаємо і будемо визначати, аж поки хтось не змінить нас на посаді», – складається враження, що саме таке гасло у очільників нашого міста.

Подавши звернення у лютому 2013 року щодо створення у м. Бровари Алеї спортивної слави, її проект, орієнтовні списки спортсменів, підписи на підтримку ідеї від спортсменів і тренерів міста, навіть знайшовши кошти, ми були впевнені, що уже 14 вересня на День фізкультури і спорту відбудеться відкриття. Проте за 7 місяців наші очільники так і не «визначили  місце встановлення алеї спортивної слави та не узгодили списки спортсменів».

13559 aGhyJ3s6evQ

Нас запевнили, що ця ідея буде втілена у життя в найближчому майбутньому. Тож молодіжній організації «Броварська ініціатива» та всім броварчанам залишається лише чекати, коли це «втілення в життя» відбудеться. Маємо надію, що Алею спортивної слави не спіткає доля Алеї героїв СРСР і що її відкриття не використають як піар-хід на найближчих виборах.

А 14 веренся, у День фізкультури і спорту, коли по всій країні стартує «Олімпійський урок», ініційований Національним олімпійським комітетом, броварчанам пропонують масштабну подію – пивний фестиваль. Може, ми щось пропустили і розпивання пива включи в програму Олімпійських ігор і до атрибутів здорового способу життя? Тож маємо нагоду відсвяткувати втрату Броварами статусу міста молодості, краси і спорту. Будьмо!

img080         img079

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  8 років тому

  Марино, звідки інфа про пивний фест? Щось не бачу поки що оголошень

 • avatar
  Andriy Kachor
  8 років тому

  Черговий перл від ІВС: “Ви маєте право звернутися із заявою до директора КП “Телестудія “Наше місто” для створення відеосюжету…” Дякуємо, Ігор Васильовичу, за те, що завжди стоїте на сторожі наших прав! :)