• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

Євген Гредунов не буде головою фракції БПП «Солідарність» у Броварській міськраді

Листопад12/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Євген Гредунов заявив, що бажає скласти повноваження лідера фракції президентської партії у Броварській міській раді. Водночас, він і надалі залишатиметься депутатом від БПП «Солідарність». Серед причин такого рішення – нестача часу та завершення формування фракції як «бойової одиниці». Про це нашим журналістам розповів поки що чинний голова осередку.

Як зазначив Євген Гредунов, раніше лідером фракції намагався стати Юрій Чередник. Але ці спроби вдалося подолати, і тепер фракція сформована як «бойова одиниця». Це стало однією із причин, чому Євген Гредунов вирішив поступитися головуванням у фракції, – мовляв, місія виконана.

Однак, головною причиною Євген Гредунов називає нестачу особистого часу. Його забирає, – каже депутат, – зокрема, бізнес. На посаді лідера фракції обранець бачить або Леоніда Черепейніка, або Ірину Веремчук. Та хто саме стане головою, мають вирішити на внутрішніх зборах незабаром.

Нагадаємо, що на минулорічних виборах до Броварської міської ради від БПП «Солідарності» зайшли 8 депутатів. Як стверджують самі обранці, – усі були й лишаються позапартійними. Щодо іншого, Євген Гредунов є власником підприємства «Талісман», що виробляє алюмінієві профілі. Леонід Черепейнік володіє сміттєпереробною компанією «Бровари Вторма».

Після скандального голосування Юрія Чередника за виділення 14 млн. грн. на ремонт мосту, фракція виключила його зі своїх лав. Зі слів Євгена Гредунова, команда планує незабаром відкликати депутата. Замість нього до Броварської міської ради має зайти наступний у списку – Володимир Кузнецов.