• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

З 1 липня броварчанам постачатиме газ нова компанія. Доведеться переукласти договори

Липень01/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

З 1 липня замість ПАТ «Київоблгаз» постачальником газу для броварських споживачів стало ТОВ «Київоблгаз Збут». Нацкомісія (НКРЕКП) анулювала ліцензію «Київоблгазу» та визначила нового гарантованого постачальника природного газу усім категоріям споживачів Київської області. У зв’язку з цим усім клієнтам доведеться переукласти договори з новою фірмою, а власників газових лічильників просять повідомити показники лічильників до 2 липня. Відповідно змінились платіжні реквізити компанії-постачальника газу та особовий рахунок споживачів. Про це сказано у повідомленні  ПАТ «Київоблгаз», яке надійшло до редакції «Маєш право знати».

Як зазначають у компанії:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) визначила нового гарантованого постачальника природного газу усім категоріям споживачів Київської області – ТОВ «Київоблгаз Збут» (Постанова НКРЕКП № 1588  від 21.05.2015 про видачу ліцензії на постачання природного газу).

З 1 липня 2015 р. ПАТ «Київоблгаз» за рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Далі – НКРЕКП) – Постановою №1587 від 21.05.2015 р. анульовано дію ліцензії щодо надання послуг з газопостачання  всім категоріям споживачів.

Для побутових споживачів, що проживають в Київській області гарантованим постачальником газу з 1 липня 2015 р. згідно рішення НКРЕКП – Постанови №1588 від 21.05.2015 р. призначено підприємство  ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ».

У зв’язку зі зміною постачальника всім побутовим споживачам, які бажають надалі отримувати газ до своїх осель, необхідно:

 1. Укласти новий договір з ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» про надання послуг з газопостачання. З примірником нового договору, умовами та процедурою його оформлення ви можете ознайомитись на корпоративному сайті ПАТ «Київоблгаз» kv.104.ua або звернувшись до контакт-центру за телефоном (044) 36 46 104.

Для укладення договору необхідно надати такі документи:

 • Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства – національний паспорт або документ, що його замінює);
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
 • Технічний паспорт на будівлю;
 • Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга;
 • Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);
 • Документ, що підтверджує право на отримання пільг;
 • Технічний паспорт газового обладнання (за наявності);
 • Технічний паспорт лічильника газу (за наявності).
 1. Звернути увагу, що з 01.07.2015 р. автоматично буде змінений особовий рахунок споживача.
 2. Починаючи з 01.07.2015 р., оплата вартості послуг з газопостачання, в т.ч. в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015 р., буде здійснюватися на поточний рахунок із спеціальним режимом використання нового постачальника природного газу –  ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ» за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: ТОВ “КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ”
код ЄДРПОУ 39592941 рахунок 26033300008084
Головне Управління по м. Києву та Київській області АТ “Ощадбанк”
МФО 322669

Нові банківські реквізити зазначатимуться у платіжному документі (рахунку), який споживачам надійде від ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ», починаючи з 01.07.2015 р.

 1. З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ станом на 30.06.2015 р. просимо Вас, шановні Споживачі, протягом 30 червня – 02 липня повідомити показання газового лічильника на кінець червня будь-яким зручним для Вас способом: через контакт-центр за номером (044) 36 46 104 або на електронну пошту [email protected].