• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

Переукласти договір на постачання газу броварчани можуть з 6 по 29 число кожного місяця

Липень28/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Як вже повідомлялося раніше, з 1 липня постачальником газу в домівки броварчан стало підприємство ТОВ “Київоблгаз збут” (замість ПАТ “Київоблгаз”). У липні платіжки за газ прийшли з новими реквізитами, щоправда, оплатити їх можна лише в банку, електронні системи ще “не знають” нових реквізитів. Також виникла потреба у переукладанні договорів з новим постачальником. Зробити це можна у розрахунковому відділі Броварської філії газового господарства за адресою Шевченка, 4, з 6 по 29 число кожного місяця.

київоблгаз (4)

На відміну від деяких інших філій газового господарства, у Броварах немає електронної черги та не планується укладання договорів вдома у споживачів, як це роблять інші комунальні служби, зокрема “Броваритеплоенергомережа”. Все буде відбуватися “по-старому”: споживачам газу з пакетом документів пропонується завітати у розрахунковий відділ газової компанії і там переукласти договір. Щоправда, працівники компанії заспокоюють, особливого поспіху немає, переоформлятися треба, проте невідкладно штурмувати філію Облгазу зовсім не обов’язково.

київоблгаз (2)

Сама процедура передбачає візит з документами спочатку до юриста, який знаходиться у кабінеті №1, а потім власне переоформлення договору у віконці розрахункового відділу.

київоблгаз (1)

Приймають газовики з 6 по 29 число кожного місяця (вівторок, середа, четвер, п’ятниця) з 8 до 17 години.

Пакет потрібних документів (ксерокопії та оригінали):

 1. Паспорт (1, 2, 11 сторінки)
 2. Ідентифікаційний код
 3. Технічний паспорт на будівлю або домова книга
 4. Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (можна отримати у ЖЕКу або ОСББ)
 5. Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (витяг)

київоблгаз (3)

Також споживачі, які сплачують комунальні за допомогою інтернет-банкінгу, наприклад, через “Приват24”, стикнулися з тим, що потрібно оплачувати платіжки за новими реквізитами. Проте банки ще “не знають” реквізитів нового постачальника газу. Тому у кол-центрі компанії радять оплатити першу платіжку від ТОВ “Київоблгаз збут” через банк, а усі наступні вже будуть доступні для оплати через Інтернет.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  6 років тому

  EasyPay працює з новими реквізитами, все норм. То приват щось підтуплює

 • avatar
  Арсен
  6 років тому

  Раніше для підписання договору не треба було стільки документів. Зараз треба витратити день, щоб зібрати всі документи, та іще один – а може більше, щоб оформити договір. Людині треба на кілька днів відпрошуватись з роботи, те ще , мабуть, і за довідки доведеться платити, а може виявитись, що в ЖЕКу не приймальний день, то процес знову затягнеться. Чому не укладають договори, як раніше, чому працівник газконтори не може укласти договір у споживача вдома?