• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

За наказом Януковича Ратніков покращуватиме економіку СНД

Березень15/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

ратніковНе встигли ми повідомити про те, що МЗС призначило Дмитра Ратнікова виконувати дипломатичну місію у посольстві України в Росії, як Дмитра Геннадійовича знову підвищили. Відтепер член “Європейської партії України” та депутат від Броварів в Київоблраді  налагоджуватиме економічну співпрацю України в СНД.

13 березня Президент України Віктор Янукович видав Указ  № 130/2013, яким призначив Ратнікова Д. Г. Повноважним представником України в Комісії з економічних питань при Економічній раді Співдружності Незалежних Держав.

Раніше стало відомо, що Міністерство закордонних справ призначило Дмитра Ратнікова на посаду радника-посланника з економічних питань Посольства України у Російській Федерації. Спочатку інформація про це з’явилася на сайті посольства, а пізніше на запит “Маєш право знати” її підтвердив Департамент інформаційної політики МЗС.

Нагадаємо, що більшість читачів нашого сайту, які взяли участь в онлайн-опитуванні про можливі причини призначення Ратнікова дипломатом у Росії, зійшлись на думці, що такий кар’єрний стрибок броварського політика – це “подарунок влади за відтягування голосів опозиції на виборах 2012 року”. За цей варіант проголосував 61 % опитаних. Натомість 24 % читачів “Маєш право знати” думають інакше та обрали варіант “заслужений кар’єрний ріст молодого політика”. 

Дмитро Ратніков є обраним броварчанами депутатом Київської обласної ради від “Європейської партії України”. Також він був одним з кандидатів у народні депутати по округу №97 на виборах 2012 року і посів 4 місце, отримавши 12% голосів виборців. У біографії кандидата, розміщеній на сайті ЦВК, сказано, що він є членом політичної партії “Європейська партія України”.