• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

Завтра броварські забудовники розпочнуть безстрокове пікетування міськради

Липень10/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварська міська радаЗавтра, 11 липня, о 10:00 розпочнеться  безстрокове пікетування приміщення Броварської міської ради забудовниками IV житлового району м. Бровари, яке триватиме до моменту підключення електроенергії до індивідуальних будинків і земельних ділянок забудовників. Про це “Маєш право знати” повідомив голова виробничого кооперативу “Яблуневий сад” Юрій Могильний.

Як сказано у повідомленні, вже йде 10 рік, як весною 2004 року жителі м. Бровари отримали земельні ділянки для будівництва індивідуальних житлових будинків, але із 430 земельних ділянок та будинків підключені до електроенергії не більше 60 будинків, а до природного газу – не більше 30.  Це відбувається через те, що за сприяння місцевої влади приватні компанії частково провели  мережі ( ТОВ «Ельба» – електромережу, ПП «Схід-2009» – газову мережу) і за приєднання до їх мереж виставляють плату , набагато вищу за економічно обґрунтовану вартість, яку не можуть оплатити більшість забудовників.

Для вирішення проблеми підключення до електроенергії забудовники об’єдналися в кооператив «Яблуневий сад» , і згідно рішення ПАТ «АЕС Київобленерго» № КОЕ 4090Т від 02.10.12 р. побудували мережу 10 кВ і 0,4 кВ від РП по вул. Чубинського, вклавши в мережу понад 3,7 млн. грн. власних коштів, і міська влада побудувала РП і проклала кабелі до неї, витративши понад 10 млн. грн. Але на сьогодні, нажаль, через не підключення до електроенергії РП, забудовники не мають електроенергії.

Прес-реліс про безсттрокове пікетування

Міський Голова Сапожко І.В. на зборах забудовників у малій залі Броварської міської ради 31 травня 2013 р. пообіцяв до  1 липня 2013 року підключити електроенергію, але знову люди залишились ні з чим.

Кожен день без електроенергії для забудовників обходиться у декілька тисяч гривень, які вони витрачають на роботу електрогенераторів. І ніхто із міської влади за ці невиправдані витрати забудовників не несе ніякої відповідальності.

Доведені до відчаю люди , що вклали кожен десятки тисяч гривень в побудовану електромережу до своїх будинків, і не можуть отримати електроенергію, виступають з пікетування, як останньою надією привернути увагу до цієї проблеми і вирішити її.

Запрошуємо представників ЗМІ прийти і висвітлити дану акцію, щоб допомогти сотням людей у 21 столітті поруч із столицею України на 10 році страждань отримати в своїх домівках «лампочку Іліча».

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  З боку пана Сапожка це як мінімум не по-джентельменськи. Відкати у людей взяли, земельні ділянки їм безкоштовно виділили, а до кінця справу не довели…

  • avatar
   Юрій Могильний
   9 років тому

   Сергій Ілюхін. Який Сапожко у 2004 році, коли було роздано більшість земельних ділянок під забудову ?. Видавали згідно черги , зокрема молодим сім’ям, чорнобильцям і т.д. І давали не просто так , бери і приватизовуй, а в оренду на 2 роки, за які ти повинен був побудувати хоч фундамент, а потім лиш можеш приватизовувати. Але потім цю процедуру місцеві депутати , нажаль змінили.

 • avatar
  Дмитро Карпій
  9 років тому

  Пікутування відбулося і триває? Є якісь новини?

 • avatar
  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Я так розумію, жодного “безстрокового пікетування” не було і не буде

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Цікаво, а хоч акція якась відбулась?

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     Так, звісно. Але тривала вона недовго. До мітингувальників швидко вийшов заступник мера Андреєв та запросив до себе на розмову. У малій залі виконкому він пообіцяв, що того ж дня мер зі спеціалістами поїдуть в Київобленерго вирішувати ситуацію. І справді поїхали та взяли з собою голову кооперативу “Яблуневий сад”. От тільки керівника обленерго у той день не було на робочому місці, а на зустріч з якимись спеціастами представника громади не пустили.