• Сьогодні: Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Зупини «регіоналівське» бидло! ВІДЕО

Липень11/ 2013
avatar
Anonymous

Анонімус

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

poster_212 липня у Броварах відбудеться суд над місцевим «тітушком» Сергієм Стяговим – гопником, який за наказом Сапожка та Федоренка здійснив напад на журналіста Андрія Качора, коли той знімав скандальні події в парку «Перемога» 25 травня.

Стягова, який в свої 28 вже встиг відсидіти за гратами добрий десяток років, місцеві «правоохоронці» намагаються «відмазати» від заслуженого покарання всіма правдами і неправдами.  Слідчий та прокурор не помітили в зухвалому нападі на журналіста навіть ознак хуліганства, а тому бойовик масажиста Азарова може відбутися лише штрафом. Проте ми не дозволимо «регіоналівським» гопникам безкарно знущатись над законом, свободою слова та броварчанами вцілому.

Завтра, 12 липня о 13:20 під стінами броварського суду (вул. Воззєднання, 1) розпочнеться акція протесту проти безпрєдєлу донецької шпани, яка під захистом бандитів у погонах безчинствує в Броварах і сподівається уникнути покарання. Поширюй відео, розповідай друзям та знайомим, приходь на акцію!