«Увімкни екомислення» та ставай членом нової ГО в місті - до співпраці запрошують усіх небайдужих містян. Завтра, 18 січня, відбудуться загальні збори новоствореної громадської організація «ЕКО Бровари». Як заявляють члени цієї команди, їхня мета – залучення мешканців Броварів до вивчення екологічних проблем міста та пошук шляхів їхнього вирішення.

У Броварах створили нову громадську організацію екологічного профілю - «ЕКО Бровари». На початку січня у FB з’явилася сторінка організації. Там організатори повідомляють, що завтра, 18 січня, о 18:00 відбудуться загальні збори ГО. Захід пройде за адресою: м.Бровари, вул.Київська, 135. Запрошуються усі, хто не байдужий до екологічних проблем міста. На зборах планують визначитись із шляхами подальшої діяльності ГО.

На даний момент основні напрямки діяльності «ЕКО Бровари» визначає такі:

  • проведення громадського моніторингу стану довкілля у межах м.Бровари та Броварського району Київської області ;
  • участь у формуванні місцевої екологічної політики;
  • участь у контролі ефективності використання коштів бюджету на природоохоронні цілі;
  • участь у практичній реалізації заходів з вирішення екологічних проблем та оцінці результативності цих заходів;
  • інформування громадськості про екологічні проблеми та шляхи їх розв’язання;
  • сприяння екологізації свідомості мешканців м.Бровари та Броварському районі Київської області, поширення серед населення морально-етичних засад охорони довкілля і раціонального використання природних ресурсів.

“Ми не екологи, ми екологісти”, - зазначають члени команди ГО «ЕКО Бровари».

«Екологіст – це HomoGreen, людина з «зеленим» мисленням, що живе в стилі eco-friendly, яка бере на себе відповідальність за свої повсякденні дії, безперервно вдосконалює свою поведінку і діє в інтересах живих істот і Природи в цілому.

Вести “зелений образ життя” не означає жертвувати комфортом або навіть ходити в лахмітті. Є інші шляхи насолоджуватися радощами життя з чистою екологічною свідомістю. Можна просто замінити старі звички на нові, що відображають твоє дружелюбне ставлення до природи».