• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Атака на Леніна – головна проблема броварських правоохоронців

Лютий12/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Якщо хтось думав, що в броварської влади лишилась хоча б часточка адекватності – мусимо вас розчарувати. Броварський прокурор, 2013 рік, суверенна держава Україна: “”Чому в школах сьогодні не виховують комуністів? Чому відбувається девальвація моральних цінностей? Ми дамо цьому гідну відсіч в кримінальному контексті!”. Так Микола Гарник прокоментував облитий білою фарбою пам’ятник Леніну в Броварах. Тому самому Леніну, який винищив тисячі українців просто тому, що… просто. Тому. Саме розслідування атаки на ганебний для українського міста кам’яний ідол прокурор вирішив взяти під особистий контроль, а не тотальний грабунок міста “регіоналами” та інші “дрібні проблеми” на тлі “фантастичної нахабності антісовєтчіков”. Питання національної притомності броварської влади можна вважати закритим.

Також можете почитати мої роздуми з цього приводу у блозі на сайті телеканалу “ТВі” – Пантеон богів броварської влади: Ленін та Мазох