• Сьогодні: Вівторок, 18 Січня, 2022

Бандою Багмутів займеться обласна депутатська комісія

Травень14/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

50854Дива не сталося: броварська міліція вчергове захистила депутатського сина-«мажора» Романа Багмута та його «бойовиків» від законного покарання за цинічне побиття беззахисної жінки восьмого березня. З моменту інциденту слідча в цій справі Мар’яна Панченко так і не спромоглась вчинити бодай якоїсь дії, аби розслідування дійшло логічного фіналу. У Броварах справу проти «регіоналів» знову спустили на гальмах.

Проте під час акції протесту 18 квітня інцидентом зацікавився присутній на заході Дмитро Крейнін – депутат Київської обласної ради та голова Комісії з питань законності, правопорядку та боротьби з корупцією. Депутат особисто поспілкувався з постраждалою Вікторією Заєць, іншими постраждалими від безчинств місцевого «мажора» та навіть зустрівся із самим Романом Багмутом та його матір’ю-депутаткою. За результатами цих зустрічей Дмитро Крейнін дав надію Вікторії та заразом усім броварчанам, змученим від «регіоналівського» свавілля в Броварах, що у випадку,  якщо факти безчинств банди Багмутів підтвердяться, голова обласної депутатської комісії візьме під особистий контроль розслідування справи. І вже на рівні обласної прокуратури та міліції справа таки буде доведена до кінця, захищена від втручання броварських перевертнів в погонах.

Для цього депутату Крейніну було надіслано звернення постраждалої в кафе «Мюзік Хол» Вікторії Заєць та аналітична довідка про корупційні схеми родини Багмутів у Броварах. Для тих, хто хоче коротко ознайомитись із інцидентом восьмого березня та зрозуміти справжню сутність начальниці броварського відділу культури та її сина – рекомендую до прочитання.

Звернення постраждалої Вікторії Заєць

 [Scanned]001 (1)[Scanned]001

Аналітична довідка про корупційні схеми банди Багмутів

Київська обласна рада

Голові Комісії з питань законності,

правопорядку та боротьби з корупцією,

члену партії УДАР Віталія Кличка

Крейніну Дмитру Олександровичу

Качора Андрія Володимировича

Заст. голови Броварської міської організації

партії УДАР Віталія Кличка

Аналітична довідка

Вже кілька років в центрі м. Бровари функціонує кафе «Мюзік Хол». Цей заклад розташовано на території Міського культурного центру «Прометей», котрий перебуває в комунальній власності та підпорядкований місцевому відділу культури. Кафе «Мюзік Хол», про яке йдеться, належить сину начальниці цього відділу культури Роману Багмуту. Його матір Наталія Багмут, котра до того ж являється депутаткою місцевої ради від ПР, вже не вперше лобіює виділення своєму сину в оренду об’єкти комунальної власності, призначаючи при цьому копійчану вартість самої оренди, занижуючи її в порівняно з ринковою в три-чотири рази.

Окрім того, дане кафе систематично й зухвало порушує умови договорів оренди та українське законодавство вцілому. Незважаючи на цільове призначення даного закладу, визначене умовами договору оренди між «Мюзік Хол» та міською радою – «бар з продажу безалкогольних напоїв» – в кафе представлений багатий асортимент спиртного. Бучні гуляння в закладі тривають цілодобово, через що страждають мешканці прилеглих багатоповерхівок – вони вже давно забули про спокійний сон. При цьому «Мюзік Холу» заборонено працювати довше ніж до 22:00 – як умовами договору оренди, так і нещодавнім рішенням міськвиконкому. Утім заклад, що належить депутатському сину, відверто ігнорує будь-які заборони.

Крім того кафе порушує і законодавство у мовній сфері. Міські активісти намагались проінспектувати заклад на предмет дотримання мовного законодавства, проте замість діалогу отримали з боку адміністрації лише побої. Так само в «Мюзік Холі» поставились і до журналістів центрального телебачення, котрі намагались розслідувати даний інцидент.

Численні звернення мешканців до місцевої влади з приводу вищезазначеної поведінки адміністрації «Мюзік Холу» вже кілька років не отримують жодної реакції. Так само як і заяви до правоохоронних органів: ні міліція, ні прокуратура навіть не намагаються розслідувати будь-які порушення чи злочини з боку адміністрації кафе та його власника Романа Багмута. Зокрема й у тих випадках, коли йдеться про резонансні кримінальні злочини та чому є абсолютно очевидні відеопідтвердження.

Останнім подібним випадком на даний момент є нещодавній інцидент, коли восьмого березня охоронці «Мюзік Хола» зламали руку власній клієнтці, а її чоловіка – жорстоко побили. Це викликало суспільні збурення в Броварах, проте правоохоронці знову вирішили спустити розслідування на гальмах. Відтепер даний заклад в місті чітко асоціюється з повною безкарністю представників влади та їхніх родичів, «мажорським» свавіллям та тотальною корупцією в правоохоронних органах. Місцева громада недалека від самосуду, чому є цілком конкретні сигнали.

Поруч з цим є безліч документальних підтверджень різноманітних махінацій в процесі здачі частини МКЦ «Прометей» в оренду ТОВ «Дека інвест», котрою володіє Роман Багмут та якій належить «Мюзік Хол». Ці махінації стосуються площі території, що її орендує кафе та сумі орендної плати. З приводу цього журналісти робили спеціальне розслідування, де наводили конкретні факти в угодах та рішеннях міської влади. Розслідування також з’ясували, що незважаючи на протести громадськості та систематичне порушення в кафе закону, влада Броварів продовжила договір оренди «Мюзік Холу» ще на десять років – до 2022 року. Це рішення було прийнято 17 вересня 2012 року – в розпал передвиборчої кампанії, з розрахунку на те, що преса та громадськість його просто не помітить.

Випадок з «Мюзік Холом» – не єдиний в корупційних схемах родини Багмутів. Частина ще одного комунального приміщення – Будинку дитячої та юнацької творчості – також здана в оренду Романові Багмут. Там він розмістив платний тренажерний зал, в якому, зокрема, тренуються охоронці його закладів. Цей зал розташовано в колишній будівлі дитячого садочку, а зараз – будинку дитячої творчості, поруч з гуртками юних поетів, балерин та маленьких співаків. За інформацією колишніх співробітників БДЮТ, частину цього приміщення Багмут також отримав за копійчаними умовами.

Існує інформаціє про ще низку бізнес-схем ТОВ «Дека інвест», що належить сину впливової чиновниці та котрі мають явні ознаки корупції. Проте точних даних та документальних підтверджень по ним наразі ще немає – вони перебувають в процесі збору.

     10.05.2013

Поки що лишається тільки сподіватися, що зусиллями «ударівця» Крейніна справу можна буде підняти на вищий рівень, куди не дотягнуться лапи броварських корупціонерів і скандальне кафе як мінімум закриють. А як максимум – «закриють» і тих, хто призвів до розгулу мажорського свавілля у Броварах: від міліціонерів, які «кришували» Багмутів і до самих членів «культурної Сім’ї». В противному разі людям не лишатиметься нічого іншого, аби вершити суд власноруч.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Андрію, а депутатська комісія Броварської міської ради з питань правопорядку, де раніше був Різаненко і залишився Чередник, якось реагувала на інцидент?