• Сьогодні: Четвер, 23 Березня, 2023

Без розгляду: депутати зняли скандальні питання із порядку денного 31-ї сесії

Серпень15/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні під час 31-ї чергової сесії Броварської міської ради депутати проголосували за зняття з порядку денного питань про реорганізацію лікарні, про створення КП “Муніципальна варта”, про ділянку, на якій планувалося розміщення АЗС біля житлових будівель, та ще кілька проектів.

Броварську центральну районну лікарню не реорганізовуватимуть

Головний лікар БЦРЛ Валентин Багнюк

Питання стосувалося реорганізації Броварської центральної районної лікарні в комунальне неприбуткове підприємство «Броварська багатопрофільна лікарня». Нагадаємо, проект рішення зняли з розгляду всі комісії, що її розглядали: гуманітарнакомунальна та бюджетна. Депутат Юрій Скотніков назвав процес реорганізації, що пропонується, “повзучою приватизацією”. Дискусії викликав і пункт Статуту (див. нижче), що закріплював укладання бестрокового договору з очільником БЦРЛ. А під час засідання бюджетної комісії депутати звернули увагу на те, що Бровари ризикують наробити помилок, адже дуже мало подібних проектів було втілено в життя, та краще зачекати ухвалення МОЗ типових проектів реорганізації.

Статут комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна лікарня» Броварської районної ради та Броварської міської ради

Влада без охоронців: КП “Муніципальна варта” поки не створюватимуть

Депутат БМР Юрій Скотніков

На самому початку засідання 31-ї чергової сесії ініціатор проекту створення “Муніципальної варти” Юрій Скотніков звернувся до присутніх із проханням зняти питання з розгляду. Депутат пояснив це неготовністю Статуту підприємства. Нагадаємо, іще під час розгляду проекту рішення регламентною комісією помічниця депутата Олена Слободяник звернула увагу на юридичні помилки в СтатутіІ хоча на саму сесію було підготовлено його виправлену версію (див. нижче), на думку автора проекту, він і досі потребує доопрацювання.

ВИПРАВЛЕНИЙ СТАТУТ КП “МУНІЦИПАЛЬНА ВАРТА”

Громадській організації ветеранів-будівельників коштів не дали, але дали 

У рамках 31-ї сесії депутати мали розглядали питання про виділення 37 тисяч гривень на допомогу ветеранам-будівельникам. Однак обранці вирішили зняти його з порядку денного. Нагадаємо, раніше питання розглядалося гуманітарною й бюджетною комісіями. Члени гуманітарної комісії не мали питань до проекту рішення, а їхні колеги з бюджетної вирішили, що фінансувати окремі категорії ветеранів було б нечесно по відношенню до інших.

Однак згодом виділення 37 тисяч внесли додатковим пунктом в проект рішення про зміни до програми “З турботою про кожного”, в якій традиційно зосереджені соціальні питання. Деякі депутати протестували: зокрема, Ірина Веремчук нагадала про пропозицію виділити певні кошти усім ветеранів міста, а не точково, лише тим організаціям, які звернулися до міськради. Депутат Олег Берестовий зазначив, що це питання яскраво демонструє спрямованість роботи Броварської міської влади, яка воліє фінансувати ветеранів, а не молодь, майбутнє і розвиток цього міста. Його підтримав колега по фракції Андрій Саук. Незважаючи на сумніви та протести, обранці таки проголосували за виділення 37 тис грн ГО ветеранів-будівельників (більше 30 голосів, фракція “ДемАльянс” проти).

Зняли й Проект щодо охорони навколишнього природного середовища 

Юрій Жимайлов

Це питання не було спірним, а радше технічним: його зняття спричинено ініціативою самих авторів. Під час засідання бюджетної комісії  представниця відділу капітального будівництва заявила, що розглядати проект наразі недоречно, оскільки головним екологом міста Юрієм Жимайловим розробляється нова, комплексна програма, якою буде передбачено не один, а кілька необхідних заходів.

За зняття цих 4-х вищезазначених питань депутати голосували пакетно: 32 голоси “за”.

Проведення експертної грошової оцінки для подальшого продажу ділянки по вул. Київській 333-В

А це питання голосували окремо: 23 депутати підтримали зняття цього проекту рішення з порядку денного. Варто зауважити, що в ньому  йдеться про ділянку, на якій ведеться незаконне будівництво автомийки під вікнами житлових будинків. Як наголосив депутат Леонід Черепейник, зняття питання з порядку денного допоможе завадити діям забудовника.

Треба також зазначити, що додатковим питанням на 31-шу сесію винесли розгляд петиції активіста Пилипа Духлія щодо будівництва АЗС навпроти ТРЦ “Термінал” біля житлових будівель, зокрема ЖК “Шоколад”.

  • avatar
    Олег
    6 років тому

    ГО ветеранів-будівельників налічує аж двох справжніх майданівців з майданівськими посвідченнями.У фракції Демальянсу таких людей немає взагалі.