• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Броварчани влаштовують акцію протесту проти зростання цін за проїзд

Лютий03/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Зростання цін на проїзд призвело до занепокоєння броварчан. Як наслідок, у Фейсбуці виникла група «Проти ціни за проїзд. Бровари», а вже на понеділок, 6 лютого, планується акція протесту в центрі міста.

Ініціаторка групи, броварчанка та місцева активістка Олена Ковальчук, закликає мешканців міста об’єднуватися і вимагати скасування підвищених тарифів. Пані Ковальчук наводить у приклад ініціативну групу міста Вишневого, мешканцям якого вдалося знизити тарифи на проїзд, та розповідає, що зараз ведеться робота по оформленню звернень до органів влади Броварів та області.

«Зараз ми готуємо дві вимоги-звернення, які передамо до КОДА та міському голові Ігорю Сапожко. Нашими вимогами є проїзд по місту Бровари 3,50 грн, до Києва – 9 грн, проїзд по місту учням – 1 грн. На громадському зібранні, яке відбудеться 6 лютого, о 8:00, біля магазину «Варус» (вул. Гагаріна), ми будемо збирати підписи мешканців проти підвищення тарифів на проїзд, хочемо почути висловлення громади та приймемо рішення про подальші наші дії. Можливо, буде перекриття дороги!» – зазначає пані Олена.

Нагадаємо, що з 21 січня зросла ціна на проїзд міжміським маршрутом Бровари-Київ з 9 до 12 гривень, що викликало негативну реакцію серед броварчан. Анонсували й підняття проїзду містом більше 5 гривень, проте наразі таке рішення не прийняли. Водії легкових автівок та пасажири об’єдналися в групи та їздять до Києва з тими кому по дорозі, що частково вирішує проблему. Також місцевий депутат провів відкриту зустріч, на яку запрошували активну громаду міста, де було вирішено боротися за належні умови користування громадським транспортом.

UPD. Як повідомив у FB депутат Олег Берестовий, вимоги на мітингу будуть наступні:

 1. Повернути 3,50 по Броварам та 9 грн до Києва ДО ОБГРУНТУВАННЯ тарифу.
 2. 1 грн за проїзд школярам на постійній основі.
 3. ПРОТИ дотацій перевізників з міського бюджету до ПРОЗОРОГО обліку кількості пільгових категорій людей.
 4. Досить знущань над пенсіонерами, які стоять в чергах на безкоштовний проїзд та змушені просити на це дозволу в хамовиотих водіїв!
 5. Ми хочемо їздити в БЕЗПЕЦІ, з КОМФОРТОМ та ПОВАГОЮ за справедливу та обгрунтовану ціну!
 • avatar
  Дмитрий
  6 років тому

  Поки більшість громадян України тупориле бидло, що голосує за Кернеса, Гончаренко, Добкіна, Новіцького, в Україні нічого хорошого не буде. Жалієтесь що “тихенько порішали”? – Дякуйте бидлу (“більшості” мешканців Броварів) що голосовало за Сапожко!

 • avatar
  Натали
  6 років тому

  А чому не зробити мітинг у вихідні дні? Було б більше людей, тому що в понеділок люди вимушені їти на роботу, навіть, якщо їхня громадянська позиція абсолютно збігається з тим, що ціна на проїзд завищена.

  • avatar
   Tatyana Pankratyeva
   6 років тому

   Тому що вихідними мерія зачинена. Акції проводять у будні дні, коли усі чиновники на роботі і до них можна звернутися.