• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Броварщина на ІІ місці за кількістю збройних нападів на котеджі

Червень14/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У Київській області почастішали збройні напади на приватні будинки. Злочинці нерідко б’ють, іноді катують і, навіть, вбивають господарів котеджів. Бровари та Броварський район серед інших регіонів області посіли друге місце. З початку 2016 року тут сталось 4 таких розбої. Про це повідомляє видання «Обозреватель» із посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Як зазначають журналісти, лідером списку став Києво-Святошинський район, у якому за вказаний період сталось 12 таких збройних нападів. Одразу після нього в переліку Броварщина із 8 нападами. Із них 4 – у місті Броварах. Працівники видання зазначають, що всього із початку 2016 року в Київській області сталося не менше 48 озброєних нападів на приватні житлові будинки.

815864
Червоними крапками вказані навали на приватні будинки, які відбулися в 2016 році

«Обозреватель» наводить найзухваліші випадки збройних нападів. Серед них – один у Броварах. Як розповідає медіа, 13 квітня в приватний будинок по вулиці Павлова проникли чотири людини. Погрожуючи пістолетом і ножем, зловмисники кабелем від зарядки для мобільного телефона зв’язали руки господаря будинку, а руки його дружині замотали жіночими колготками. Злочинці заволоділи колекцією холодної зброї та ювелірними виробами. Потерпілі зазначали, що всі нападники були кавказцями. До того ж, серед них була жінка.