• Сьогодні: Середа, 1 Грудня, 2021

Броварська ІТ-спільнота відкриває двері

Квітень18/ 2016
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Цей місяць, безперечно, став визначальним у розвитку ІТ-спільноти Броварів (ІТ-інформаційні технології, комп’ютерні науки, програмування).

Спочатку 7 квітня відомий український блогер Пилип Духлій провів дискусію на тему “Як стати фрілансером” і розповів про сучасні можливості для броварчан, які хочуть заробляти, не виходячи з дому і самостійно керуючи своїм часом.

14 квітня естафету підхопив програміст Сергій Іллюхін, який розповів броварчанам про сучасні мови програмування та можливості їх застосування.

Сьогодні ж ми маємо честь презентувати старт перших безкоштовних курсів програмування у Броварах “Java для початківців”: з досвідченими лекторами, з практичними заняттями у невеликих групах. Викладачі курсів – Java-програмісти, броварчани Ігор Білоус та Василь Кононенко, сформують групу з 8-10 учнів і проведуть для них 6-місячний курс програмування. Навчання відбуватиметься по вихідних, тривалість одного заняття – близько 3 годин.

13001130_707956589306961_4406411011673619954_n

Громадська організація “Молодь Демократичного Альянсу” – організатори освітньої ініціативи “Brain Event – від мотивації до дій“, запрошує всіх бажаючих на першу вступну лекцію по Java, яка відбудеться 21 квітня о 19:00 за адресою м.Бровари, бул.Незалежності, 14, оф.30. Автори курсу введуть всіх охочих у курс справ, поділяться інформацією, набутою власним досвідом та досвідом колег, а також розкажуть, який саме матеріал вони планують викладати на курсах та в якому форматі проходитиме навчання.

Запрошуємо долучатсь до броварської ІТ-спільноти Freelance Brovary, щоб не пропустити цікавих подій, які ми організовуємо! ;)