• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

Броварська “Свобода” відкрита для активних патріотів. Приєднуйтесь!

Липень02/ 2013
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

СвободаШановні українко та українцю! Броварчани!

У нас з вами відібрали кров`ю і потом багатьох поколінь – зернинка до зернинки! – віками надбану НАРОДНУ власність: банківські заощадження, фабрики і заводи, порти і пароплави, природні ресурси, відбирають навіть саму матінку – землю! Владу “НАРОДУ” практично монополізували партійно – олігархічні холдинги, щоб навічно закріпити за новітніми “князями” з їх удільними “князівствами”.

Влада має лишатись НАРОДНОЮ, вона повинна формуватись за Вашими розумінням, довірою, повагою та підтримкою і жорстко контролюватись усіма складовими громадянського суспільства. Без Вашої активної допомоги неможливо вичистити владу, політикум і, власне, саме суспільство від жабуриння та мулу, які все більше перетворюють цілюще джерело у застояне болото.

Тільки Ви можете змінити нинішню, наскрізь корумповану, жадібну, злочинну владу на тих, у чиїй порядності, доброчинності, патріотизмі впевнені. Хто – безкорисливо та активно, – ділом, а не на словах ! – відстоює права і свободи громади, громадянина.

Такі люди є й серед Вас, на Вашій вулиці чи в будинку. Невже усі ми – спільно, разом – не спроможні привести їх у місцеву владу? Чому гіпнотично голосуємо за кровопивць зі щільно напакованими гаманцями, білосніжними комірцями і білозубими усмішками? Може досить?!!!

Якщо ВАШЕ бажання жити у вільній, демократичній, великій, заможній Україні є палким і щирим; якщо прагнення щасливого життя, гідного великого українського народу, укріплено ВАШИМИ непоборними вірою і надією; якщо ВИ поділяєте нашу громадянську позицію, схвалюєте суспільно-політичну діяльність і можете у цьому допомогти – заповніть цю анкету.

Якщо хочете дізнатись більше про ВО “Свобода”, місцеву організацію, вкажіть :

1) Ваші ім`я та вік _____ .

2) Вашу поштову чи електронну адресу, на яку ми можемо надіслати інформаційні матеріали _______ .

Якщо Ви хочете, щоб Вас повідомили про заходи, які проводитиме ВО “Свобода”, просимо вказати контактний телефон  ______ .

Якщо Ви хочете сприяти нашій діяльності у якості прихильника, агітатора чи стати членом ВО “Свобода”, телефонуйте: 098 475 61 97.

Свої пропозиції та зауваження щодо діяльності ВО “Свобода”, місцевої організації, просимо надсилати за адресою: 07400, Київська обл., м.Бровари, вул. Горького, 19, кв. 2 або на e-mail [email protected].

Власну думку стосовно діяльності місцевої влади, депутатського корпусу, політичної і громадської складових місцевої громади, конкретні пропозиції щодо їх формування у майбутньому, просимо надсилати за вище вказаними адресами.

ПРАВДА І СВОБОДА ПЕРЕМОЖУТЬ!