• Сьогодні: Вівторок, 24 Травня, 2022

Броварчани навідались до маєтку головного міського “регіонала” та сформували Народну Раду

Лютий17/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Народна Рада 24Близько трьох сотень броварчан прийшли минулої суботи на Майдан Свободи, аби обговорити кандидатів у члени місцевої Народної Ради та затвердити її склад. Ініціативна група з членів опозиційних партій та громадських активістів представила три десятки кандидатів та розповіла, чим Рада планує займатись. Після цього броварське Віче більшістю голосів обрало 30 активних мешканців міста до складу Народної Ради.

Мітингу на Майдані Свободи передував місцевий автомайдан. Активісти проїхали центральними вулицями міста, закликаючи мешканців виходити на Віче.

Народна Рада 06

Народна Рада 03

Народна Рада 04

Народна Рада 07

Народна Рада 05

Народна Рада 09

Також автомайданівці навідались «в гості» до головного “регіонала” Броварів Сергія Федоренка, який мешкає біля лісу по вул. Драгоманова.

Народна Рада 10

Народна Рада 13

Народна Рада 22

Активісти закликали його вийти до людей, однак замість масажиста Азарова до автомайданівців вийшли два охоронці, тримаючи на повідку великого пса.

Народна Рада 16

Пікетувальники вирішили залишили голові осередку Партії регіонів послання – напис на асфальті «Фідеренко – геть!».  Така «зухвалість» неабияк знервувала охоронців і ті викликали підмогу. Вгамовувати автомайданівців вмить приїхали двоє працівників Державної служби охорони, озброєні автоматами. Однак їм одразу пояснили, що навряд чи вулиця чи дорога є об’єктами їх охорони, а на приватну територію ніхто власне і не зазіхає.

Народна Рада 20

Народна Рада 19

Крім того, біля броварського «Межигір’я» активісти провели театралізоване дійство: на дереві навпроти будинку розмістили картонну фігуру, дуже схожу на головного броварського регіонала, зачитали вирок Народного Трибуналу та символічно його виконали. Невдовзі після цього активісти рушили на Майдан Свободи – на Народне Віче.

Народна Рада 15

Народна Рада 17

Народна Рада 23

Близько трьох сотень людей уже чекали на автомайданівців та зустріли їх скандуванням “Молодці!” Першим слово взяв депутат міської ради Роман Сімутін. «Ударівець» відзвітував, як були витрачені гроші, зібрані на потреби Євромайдану та допомогу постраждалим на вул. Грушевського у Києві. Також депутат наголосив про важливість створення паралельного органу громадського самоврядування в Броварах в нинішніх складних умовах.

Народна Рада 24

Народна Рада 26

Народна Рада 28

Далі мікрофон взяв активіст «УДАРу» Андрій Качор. Він розповів про установчий круглий стіл по формуванню Народної ради, який відбувся 12 лютого та на якому було розроблено концепцію та структуру цього органу. Також Качор закликав активних броварчан записуватись в кандидати до Народної ради та працювати на благо рідного міста.

Народна Рада 27

Журналістка та активістка партії «Демократичний альянс» Аліна Дяченко як член ініціативної групи зі створення Народної ради назвала 7 основних напрямків діяльності Народної Ради: напрямок з питань самооборони та внутрішньої безпеки; люстрації та бойкоту; антикорупційний; з розвитку міста; напрямок зі створення страйкомів; організаційний та інформаційний напрямки.

Народна Рада 33

Після цього активістка зачитала список кандидатів у члени Ради та запропонувала учасникам Народного Віче затвердити його. Перед голосуванням на вимогу громадськості кандидати публічно присягли народу працювати чесно та відповідально, протидіяти корупції та не брати участь у незаконних діях.

Народна Рада 29

Народна Рада 32

Народна Рада 30

Після цього більшістю голосів було затверджено наступний склад Броварської Народної Ради:

1. Валігура Ганна, громадський активіст
2. Голець Сергій, громадський активіст
3. Гринчук Олександр, громадський активіст
4. Губенко Вадим, громадський активіст
5. Кандиба Андрій, громадський активіст
6. Кир’ян Євген, громадський активіст
7. Кузеванов Сергій, громадський активіст
8. Мельничук Ігор, громадський активіст
9. Рубінець Валерій, громадський активіст
10. Стрельченко Лідія, громадський активіст
11. Ткаченко Віктор, громадський активіст
12. Шаповалов Андрій, громадський активіст
13. Шевчук Андрій, громадський активіст
14. Щагаков Андрій, громадський активіст
15. Балабаєв Андрій, партія «УДАР»
16. Батюк Сергій, партія «УДАР»
17. Бегека Анатолій, партія «УДАР»
18. Володимир Кузнєцов, партія «УДАР»
19. Дяченко Аліна, партія «Демократичний Альянс»
20. Загурський Роман, партія «УДАР»
21. Іллюхін Сергій, партія «Демократичний Альянс»
22. Качор Андрій, партія «УДАР»
23. Купрій Валерій, партія «УДАР»
24. Нечипоренко Сергій, ВО «Свобода»
25. Сімутін Роман, депутат міськради, фракція «УДАР»
26. Скотніков Юрій, ВО «Свобода»
27. Скочко Олексій, партія «УДАР»
28. Федоренко Андрій, партія «УДАР»
29. Шевчук Олег, ВО «Свобода»
30.  Яровенко Оксана, партія «УДАР»

Як бачимо, кількість членів партій та безпартійних активістів у початковому складі Броварської Народної ради розділилась практично порівну.

Після голосування до слова запросили активістів броварського Автомайдану «свободівця» Юрія Скотнікова та «ударівця» Юрія Чередника, які розповіли мітингувальникам про мандрівку до маєтку масажиста Азарова – Сергія Федоренка.

Народна Рада 35

Народна Рада 36

Насамкінець на Віче виступили вже затверджені члени Народної ради – Ганна Валігура з об’єднання «Сила Людей», громадський активіст Сергій Голець, «свободівець» Олег Шевчук та Сергій Іллюхін з “Демократичного Альянсу”.

Народна Рада 38

Народна Рада 39

Народна Рада 40

Народна Рада 41

Закінчилось віче традиційним виконанням гімну України.

Народна Рада 43

Народна Рада 44

Народна Рада 46

Нагадуємо, що броварчани, яких цікавить участь в роботі Народної ради, можуть долучатись, написавши на електронну скриньку [email protected]. Крім того, дізнаватись інформацію про діяльність БНР можна буде в групах у соцмережах ВКонтакті та Фейсбук.

Фото – Миколи Кожемяка