• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Броварські чиновники ігнорують рішення міськради про перейменування вулиць

Лютий04/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Переважна більшість відділів та управлінь, а також комунальних підприємств міста саботують рішення міської ради про зміну назв броварських вулиць в рамках виконання закону «Про декомунізацію».  Про це стало відомо в результаті моніторингу офіційного сайту Броварської міської ради.

Так, структурні підрозділи виконавчого комітету, відділи, управління БМР та комунальні підприємства міста у переважній більшості офіційних оголошень та власній документації продовжують користуватися старими назвами вулиць, не виконуючи рішення міської ради від 25 грудня минулого року. Найбільшими порушниками виявились спецвідділ з питань благоустрою (в.о. начальника Олег Єжаков), управління комунальної власності (начальник – Тетяна Данюк) та КП «Бровари-Благоустрій» (директор – Андрій Василенко). На зображеннях – скріншоти публікацій сайту Броварської міської ради, оприлюднені на сайті вже наступного року після прийняття рішення міською радою про перейменування вулиць.

1
Публікація від 5 січня: сайт міськради “забув” перейменувати вул. Красовського на Москаленка, Кірова на Мудрого та Черняховського на Петлюру
2
Спецвідділ благоустрою, керівник якого не приховує негативного ставлення до декомунізації, також ігнорує рішення міськради
3
Повідомлення офіційного сайту за 29 січня – більш ніж через місяць, після рішення міськради про перейменування
4
Управління комунальної власності вводить в оману броварчан, досі вважаючи, що вул. Небесної сотні називається “Возз’єднання”, а вул. Ярослава Мудрого – “Кірова”
5
КП “Бровари-Благоустрій” звітує про виконану роботу на неіснуючих вулицях

Нагадаємо, що 25 грудня 2015 року під час сесії Броварської міської ради депутати більшістю голосів прийняли рішення про перейменування 70 міських вулиць. Рішення було прийнято на виконання Закону України «Про декомунізацію», в рамках якого усі міські вулиці, названі з метою комуністичної пропаганди, були перейменовані на честь визначних особистостей української історії, частині вулиць були повернуті їхні історичні назви ще з козацьких та докомуністичних часів.