• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

Brovary Challenge 2014: учениці з Броварів та Великої Димерки пакують валізи на Лондон

Жовтень13/ 2014
avatar
Лівобережна Київщина

Благодійний фонд розвитку громад “Лівобережна Київщина”, заснований Павлом Різаненком

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

challange17У суботу, 11 жовтня, у приміщенні  броварської ЗОШ №6  відбувся щорічний конкурс з англійської мови «Brovary Challenge». Уже вшосте конкурс пройшов за підтримки Фонду  розвитку громад «Лівобережна Київщина», засновник якого – народний депутат Павло Різаненко – відкривав захід.

Взяти участь у конкурсі запрошували учнів 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району. Важливою вимогою до заявників було те, що вони мають представляти школу, яка не має спеціалізації з англійської мови. Також не допускалися до конкурсу заявників, що були переможцями міжнародних програм та конкурсів або перебували на навчанні в США та Великобританії протягом останніх 3-х років.

challange03

Організатори цього року отримали заявки, що відповідали вимогам конкурсу, від 50 старшокласників з Броварів та Броварського району .

challange11

challange13

Власне змагання проходили у два етапи.  Перший – письмова робота. За результати робіт обрали 10 учнів, наступним випробування для яких була співбесіда. На другому етапі учасники конкурсу мали не тільки вільно розкривати певні теми англійською мовою, але й продемонструвати свою загальну ерудицію.

challange16

За загальною кількістю балів оргкомітет конкурсу визначив двох переможців, які й отримали головний приз – навчальний візит до Великобританії. Можливість відвідати  «Туманний Альбіон» на літніх канікулах 2015-2016 рр. отримали дві 10-класниці – учениця Великодимерського навчально-виховного комплексу Товстенко Тетяна Андріївна та учениця  Загальноосвітньої школи №2 м. Бровари Полковниченко Каріна Валеріївна.

challange08
Засновник Фонду “Лівобережна Київщина” Павло Різаненко
challange14
Директор Фонду “Лівобережна Київщина” Ігор Стародуб

Усі учасники другого етапу отримали дипломи та цінні подарунки від Фонду «Лівобережна Київщина».

challange18

Оцінювало учасників журі в складі : Бендерець Наталія Миколаївна, проректор з міжнародних зв’язків та ІКТ Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук Очеретяна Олена Валеріївна, завідувач навчально-методичного кабінету іноземних мов Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та  Добиш Юлія Юріївна –  магістр Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

challange20

Насамкінець, організатори побажали учасникам конкурсу продовжувати розвиватися та поглиблювати вивчення англійської мови, адже це є обов’язковою умовою успіху в житті.

Нагадаємо, що конкурс проводиться щороку, уся детальна інформація на сайті Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина». 

Фото – Марії Придьми

 • avatar
  Julia Tymoshenko
  7 років тому

  Хочу дуже подякувати Павлу Різаненку за такий чудовий шанс, що він дає дітям кожного року. Я взяла участь і хоч не зайняла 1 місця, але пройшла в 10-ку фіналістів. Я отримала масу задоволення від участі в цьому конкурсі, всі діти такі прекрасні й організація конкурсу теж. Хочу відмітити журі: вони були дуже привітними й добрими, що заспокоювало й вгамовувало всі хвилювання, дуже приємні люди. Дякую їм за цей чудовий день. Директор фонду Ігор Стародуб надзвичайно позитивний й комунікабельний чоловік ;).

  Дякую всім за той драйв, який я відчула завдяки “Brovary Challenge”.

  • avatar
   Игорь Стародуб
   6 років тому

   Юля, дякую на доброму слові! То, мабуть, я також був під впливом того драйву, який відчувався під час проведенню конкурсу! :-) У цьому році ми знову проводимо конкурс, це вже увосьме в Броварах, і вчетверте в Броварах та Броварському районі! Повідомляйте своїм друзям з 9-10 класів, хай реєструються на http://www.livoberezhna.org . Бажаю всім радісного драйву, миру, натхнення та перемог! :-)

 • avatar
  Tania Tovstenko
  7 років тому

  Я надзвичайно вдячна фонду ‘Лівобережна Київщина’ та Павлу Різаненку за те, що мої мрії нарешті збулися! Атмосфера була дружелюбною і теплою, це допомогло перебороти хвилювання! Бровари Челендж навчив мене сміливо йти до своєї мети, не зупинятися на досягнутому й розвиватися кожного дня! Я усім бажаю успіху and keep moving forward!!!
  P.S. пане Ігорю Стародубе, ніколи не забуду вашого привітання з перемогою :)