• Сьогодні: Вівторок, 21 Січня, 2020

Brovary Challenge 2014: учениці з Броварів та Великої Димерки пакують валізи на Лондон

Жовтень13/ 2014
avatar
Лівобережна Київщина

Благодійний фонд розвитку громад “Лівобережна Київщина”, заснований Павлом Різаненком

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

challange17У суботу, 11 жовтня, у приміщенні  броварської ЗОШ №6  відбувся щорічний конкурс з англійської мови «Brovary Challenge». Уже вшосте конкурс пройшов за підтримки Фонду  розвитку громад «Лівобережна Київщина», засновник якого – народний депутат Павло Різаненко – відкривав захід.

Взяти участь у конкурсі запрошували учнів 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Бровари та Броварського району. Важливою вимогою до заявників було те, що вони мають представляти школу, яка не має спеціалізації з англійської мови. Також не допускалися до конкурсу заявників, що були переможцями міжнародних програм та конкурсів або перебували на навчанні в США та Великобританії протягом останніх 3-х років.

challange03

Організатори цього року отримали заявки, що відповідали вимогам конкурсу, від 50 старшокласників з Броварів та Броварського району .

challange11

challange13

Власне змагання проходили у два етапи.  Перший – письмова робота. За результати робіт обрали 10 учнів, наступним випробування для яких була співбесіда. На другому етапі учасники конкурсу мали не тільки вільно розкривати певні теми англійською мовою, але й продемонструвати свою загальну ерудицію.

challange16

За загальною кількістю балів оргкомітет конкурсу визначив двох переможців, які й отримали головний приз – навчальний візит до Великобританії. Можливість відвідати  «Туманний Альбіон» на літніх канікулах 2015-2016 рр. отримали дві 10-класниці – учениця Великодимерського навчально-виховного комплексу Товстенко Тетяна Андріївна та учениця  Загальноосвітньої школи №2 м. Бровари Полковниченко Каріна Валеріївна.

challange08
Засновник Фонду “Лівобережна Київщина” Павло Різаненко
challange14
Директор Фонду “Лівобережна Київщина” Ігор Стародуб

Усі учасники другого етапу отримали дипломи та цінні подарунки від Фонду «Лівобережна Київщина».

challange18

Оцінювало учасників журі в складі : Бендерець Наталія Миколаївна, проректор з міжнародних зв’язків та ІКТ Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук Очеретяна Олена Валеріївна, завідувач навчально-методичного кабінету іноземних мов Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів та  Добиш Юлія Юріївна –  магістр Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

challange20

Насамкінець, організатори побажали учасникам конкурсу продовжувати розвиватися та поглиблювати вивчення англійської мови, адже це є обов’язковою умовою успіху в житті.

Нагадаємо, що конкурс проводиться щороку, уся детальна інформація на сайті Фонду розвитку громад «Лівобережна Київщина». 

Фото – Марії Придьми