• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

День читача: Акція «Дитячий майданчик»

Травень28/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

В останньому випуску “Броварської панорами” (№26) вийшла стаття з промовистою назвою “Акція “Дитячий майданчик”. Стаття присвячена Сергію Федоренку – керівнику броварської Партії Регіонів. ГО “Наше майбутнє”, яке він очолює, вирішила зробити дитячі майданчики на 5 подвір’ях Броварів: бул.Незалежності, 15, бул.Незалежності, 11, вул.Черняхівського, 15, бул.Незалежності, 16-А, вул.Черняхівського, 18/1.

Незважаючи на те, що у газеті розміщено яскраві зображення величезних майданчиків, наш читач Світлана у своєму коментарі до статті розповіла:

Ага, сегодня приехал, походил, носом покрутил Федоренко, сказал что привезут одну горку, одни деревяные качели и все, на большее денег нет. Папочка один начал возмущаться и говорить что это не дело и начал перечислять что надо сделать, так он сказал:”У меня денег нет даже на тапочки”.  Каково же было удивление этого папочки когда он его машину увидел :).
Вот сижу сочиняю документы (звернення до депутата), хочу собрать подписи жильцов и прежние отписки по поводу площадки, может кто чего дельного подскажет?

Звертаємось до наших читачів: а до Вашого подвір’я теж завітав хтось із майбутніх кандидатів до Верховної Ради? Що обіцяли? Обіцянки виконали?

Голосування в соціальних мережах:

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Меценатство – це добре, показуха – це погано. 
  На жаль, перед виборами більше показухи, ніж меценацтва

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  До речі, а яка машина у Федоренка?

 • avatar
  00630063r
  10 років тому

  Мазда

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Схожу акцію нині проводить у Броварах і Дмитро Ратніков. На шпальтах його газети “7 днів” на початку травня було надруковано багатообіцяюче оголошення: “УВАГА! АКЦІЯ! З нагоди 10-річчя депутатської діяльності Дмитро Ратніков планує встановити на теориторії міста та району 10 дитячих майданчиків…” Але для того, щоб отримати майданчик, мешканцям доведеться позмагатись. Для того, щоб здобути “щастя для дітей”, мешканцям потрібно зібрати якомога більше підписів під листом до депутата Київської обласної ради Д. Г. Ратнікова. Хто збере найбільше підписів, той і отримає майданчик!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ратніков який хитрючий. Таким нехитрим чином вирішив залучити безкоштовних волонтерів :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Оновлено: голосування в соціальних мережах

 • avatar
  00630063r
  10 років тому

  Cx7

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Mazda CX7 від 36000 у.о. – звичайно, на майданчик може грошей і не залишитися :)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Результати опитування, проведеного в рамках Дня Читача на МПЗ: більшість людей вважає, що іноді кандидатам все ж вдається зробити дійсно корисні справи, хоча, як відзначають респонденти, на їх волевиявлення це все ж не вплине. Трішки менший відсоток людей вважають, що всі ці “корисні справи” кандидатів перед виборами є виключно піаром, який жодної реальної користі не приносить.
  Серед респондентів є й кілька людей, які вважають, що кандидати в рамках передвиборчої кампанії зазвичай роблять багато корисного – і це вплине на волевиявлення опитаних читачів.
  У додатку – результати голосування станом на ранок 29.05.2012