• Сьогодні: Понеділок, 5 Грудня, 2022

Гарячої води в кранах броварчан не буде щонайменше два місяці (доповнено)

Червень12/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

otklyuchenie_vodyГаряче водопостачання в Броварах відновиться не раніше 7 серпня. Про це «Маєш право знати» повідомили в КП «Броваритепловодоенергія».

На запитання нашого кореспондента, чому в місті знову зникла гаряча вода, співрозмовник в «Тепловодоенергії» заявив, що наразі у Броварах проводиться планова заміна комунікацій, під час якої необхідно відключити гарячу воду по всьому місту. Обсяги робіт настільки масштабні, що можуть тривати як мінімум два місяці. У «Тепловодоенергії» відмовились назвати точну дату відновлення гарячого водопостачання, проте зазначили, що до 7 серпня цього точно не станеться.

Оголошення тепломережі про гарячу воду з логотипом

Дату поновлення гарячого водопостачання комунальники не вказали навіть на оголошеннях, які розклеїли днями на під’їздах багатоповерхівок. Це в “Броваритепловодоенергії” пояснюють тим, що навіть самі комунальники не знають, скільки насправді триватимуть ремонтні роботи.

ДОПОВНЕННЯ: Сьогодні, 13 червня, на сайті Броварської міської ради опублікували розпорядження Сапожка “Про тимчасове припинення гарячого водопостачання” від 11 червня, яким закріплено, що гарячої води не буде до 7 серпня:

Відповідно до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 11.06.2013 № 270, з метою підготовки житлово-комунального та теплового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2013 – 2014рр, та пунктом 5 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Директору КП «Броваритепловодоенергія» Сафронову С.В.:
1.1 Припинити надання послуг з підігріву води з 11 червня по 07 серпня 2013 року.
1.2 Провести випробування на щільність та ремонт магістральних і розподільчих теплових мереж.
2. Власникам теплових мереж, внутрішньо-будинкових систем опалення та гарячого водопостачання, у вказаний період, забезпечити проведення ремонту власних систем теплопостачання.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

Нагадаємо, що нещодавно гарячу воду в Броварах вже відключали на 15 днів. Тоді зникнення води було пов’язане з заборгованістю КП «Броваритепловодоенергія» перед НАК «Нафтогаз України» у розмірі понад 26 млн. грн.

 • avatar
  Kira Bobko
  9 років тому

  Мне сегодня по телефону сказали, что не будет до июля

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Я впевнений, що це все – чергова локшина на вуха броварчан.
  Ніяких супер-пупер мега-ремонтів ніхто не робить, а причина та сама, що й минулого року – відсутність коштів і заборгованість за газ.

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Це по-перше, а по-друге – точну дату відновлення не називають, аби броварчани щодня перевіряли, чи не включили гарячу воду. І для цього постійно відкривали гарячий кран – вода ж з нього тече, тільки холодна – вони навмисно заради цього не відключають воду в гарячому крані. А на лічильниках буде пораховано, як гаряча. Наперсточники і шулери. В принципі, нічого дивного чи нового.

   • avatar
    Nata_ly
    9 років тому

    Ну, так багато води не витече, хіба що цілими днями перевіряти)). Та й про наявність гарячої води можна по трубах у ванній кімнаті дізнатися, не відкриваючи кранів.
    А от ще один момент цікавий: у нас уже давно бойлер встановлений, і користуємось ним постійно, а не тільки під час відсутності гарячої води. Але от останні кілька місяців уперто приходить квитанція за гарячу воду, і хоч я передаю щомісяця один і той же показник лічильника, у квитанції щоразу приходить рахунок за 1 куб. З якої стелі вони його нараховують, незрозуміло.

    • avatar
     Maksim Dyachenko
     9 років тому

     абсолютно не важно сколько воды вытечет при проверке, важно – что они постоянно, даже по мелочи, дурят потребителей, мелкие шулеры постоянно выдумывающие как сорвать куш покрупнее.

     • avatar
      Nata_ly
      9 років тому

      Так саме тому й поставили бойлер – і вода гаряча завжди є, і економніше виходить, навіть у зимовий період.

    • avatar
     Серега
     9 років тому

     Почему много не вытекает?))) В Броварах примерно 100 тыс. чел. населения, пусть даже четвертая часть, хоть на пол минуты откроет кран не тяжело посчитать, что это бужет не мало)) Тем более пока себе не установил бойлер, сам купался открывая гарячую воду, она там не такая холодная)))) и делал я это не одит пусть половина от четверти, то есть воды вытекает тоже не мало))))

     Мне вот что интересно если меняют трубы, да! По по каким трубам течет вода из горячего крана? И вообще если смысл? Если вода попадает в краны без проблем то почему ее не подогреть?
     Причем горячая вода, когда она была)))) Ели ели дотягивала до 40 градусов а платим, как по нормам!!!!
     Вот так! ) ответ напрашиваються сам по себе!
     Власть “РОБИТЬ ПОКРАЩЕННЯ!”

   • avatar
    Тарас Мельничук
    9 років тому

    Коли відключають гарячу воду я перекриваю її взагалі. А багато людей цього не робить і користуються не розуміючи що заплатить прийдеться як за гарячу, наприклад діти (та і дорослих таких зустрічав). Просто зараз багато змішувачів води одноричажного типу. От вам і вся вигода тепломережі.

 • avatar
  disqus_GYKCPg7EIc
  9 років тому

  Директора КП „Броваритеплоенергомережа” Сафронова Сергія Вікторовича і Міського голову І.В.Сапожко – НА МИЛО )))

 • avatar
  disqus_GYKCPg7EIc
  9 років тому

  З метою відновлення довіри у населення до місцевої влади Броварів, вважаю за необхідне публічно опублікувати в мережі Інтернет на відомих сайтах, технічну документацію «смету» про об’єм запланованих заходів в КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ», щодо проведення «ремонтних та профілактичних робіт на теплових мережах та теплотехнічному обладнанні», а також, щотижнево звітувати про графік виконання таких заходів.