• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

На трасі Бровари-Київ активісти створили блок-пост для автобусів «тітушків» та «Беркуту»

Лютий19/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

барикада_окружна02Після спонтанного мітингу на Майдані Свободи 19 лютого, активісти рушили пішою ходою до в’їзду в Бровари з боку Києва, неподалік військової частини. На місці мітингарі спорудили барикаду для блокування автобусів зі спецпризначенцями та «тітушками». Ймовірно, що саме цією дорогою їхатимуть найманці «регіоналів» з Харкова для бойових дій в центр столиці.

Одну смугу активісти залишили для проїзду автомобілів, однак пробок не виникало. Неподалік, з іншого боку дороги стояла машина державтоінспекції, проте до блокувальників не наближалась.

барикада_окружна09

На пішохідному мосту над дорогою активісти чатують на підозрілі автобуси, щоб в разі їх наближення оперативно заблокувати проїзд.

барикада_окружна12

За словами очільника місцевої «Свободи» Олега Шевчука, блок-пост чергуватиме цілодобово і стоятиме невизначений час. Активісти запасаються шинами, дровами, їжею, а також інвентарем, необхідним для стримування «тітушків» та силовиків.

барикада_окружна15

12387_741219435901669_432186399_n

Крім того, присутні просять броварчан підтримати їх необхідними речами. Актуальний перелік необхідного опублікував у мережі Facebook Андрій Качор:

– Рукавички будівельні (багато)
– Шини (багато)
– Черенки від лопат або інші предмети, які можна використовувати у якості кийків
– Паливно-мастильні матеріали
– Дощовики
– Щити або предмети, які можна використати у якості щитів (хоча б листи фанери)
– Будь-який захист для тіла (щитки, панцирі, бронежилети)
– Їжа, вода.
– Намети.
– Прапори національні та червоно-чорні.
– Все інше, що зазвичай потрібно на столичному Майдані.

Чоловіків закликають прибути на чергування, аби вдалось стримати автобуси з найманцями.

  • avatar
    Павел Апаев
    9 років тому

    Дорогие “активисты”, хочу вам напомнить, что помимо “присесть на дорожку” нужно и ещё убрать за собой. У меня резонный вопрос, кто будет убирать кучи мусора, хлама и шин, которые были вам так необходимы и были оставлены вами в районе военного городка? Если это ваш город,который вы якобы защищали, то уберите за собой свои кучи, если нет – езжайте домой и гадьте там.