• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

У суботу броварчан кличуть на автопробіг та протестну ходу “Бровари, вставай!”

Січень29/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Бровари вставай автопроїзд+Цієї суботи, 1 лютого 2014 року, у Броварах відбудеться автопробіг центральними вулицями міста та масова протестна хода “Бровари, вставай!” Про це сьогодні повідомили на мітингу, який традиційно відбувся опівдні на Майдані Свободи.

Автопробіг розпочнеться о 14:00. Старт – від знаку «Бровари»на в’їзді з Києва. Початок протестної ходи запланований на 16:00. Збір – на Майдані Свободи. Головна мета обох заходів – протест проти режиму Януковича.

Нагадаємо, 23 січня близько сотні броварчан вийшло на попереджувальний страйк проти злочинних дій влади щодо власних громадян, убивств «Беркутом» активістів на вул. Грушевського та репресій євромайданівців по всій країні.

image (4)

Наступного дня, 24 січня, на Майдані Свободи зібралось уже близько двохсот протестувальників. Люди вирушили до міської ради та змусили мера Сапожка погодитись скликати позачергову сесію на понеділок, щоб висловити позицію депутатів Броварської міської ради з приводу подій в країні. Після цього мітингарі пройшли по місту з пішою ходою “Бровари, вставай!” та завітали до офісу Партії регіонів на вул. Київській, 298.

Майдан Страйк 16

25 січня попереджувальний страйк продовжився і броварчани зробили другу мобілізаційну ходу, закликаючи містян приєднуватись до протестного руху проти режиму Януковича.

Третій страйк Майдан 15

27 січня усупереч обіцянці мера сесія міськради так і не відбулась. Міський голова схитрував та не ініціював засідання, натомість запропонував депутатам поставити підписи під двома зверненнями – до центральних органів влади та до громади міста. Остерігаючись штурму будівлі незадоволеними мешканцями, він виставив біля міської ради “живий щит” з учасників провладного мітингу. Крім того, всередині адмінбудівлі перебувало близько півсотні правоохоронців у компанії з кількох десятків людей підозрілої зовнішності. Протестувальників обурило, що якісь сторонні особи, схожі на “тітушок”, перебувають у приміщенні, і стали вимагати їх вивести. Під тиском громади міліція наказала підозрілим молодиками вийти через своєрідний “коридор ганьби”.

28 січня броварчани ходили пікетувати майбутнє житло та до базу “Беркуту” в Броварах, а також навідались до міського відділку міліції.

Пікетування Беркуту 18