• Сьогодні: Неділя, 11 Квітня, 2021

Незакінчена війна

Грудень19/ 2012
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

У вівторок, 25.12.12, о 10.00 в Бориспільському міськрайонному суді (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 72) відбудеться судове засідання по справі №07-8791 по обвинуваченню Тетяни Близнюк, Ганни Сінькової та Ярослави Пугачової у злочині, передбаченому ст. 296, ч. 2 КК України.

Приводом до порушення кримінальної справи стало повідомлення судді Броварського міськрайонного суду Тамари Міхієнкової про порушення громадського порядку під час суду над Віталієм Запорожцем в м. Бровари Київської області.

30.05.12 під час  суду над народним месником Віталієм Запорожцем суддя знехтувала клопотаннями підсудного та адвокатів, відмовилась заслуховувати свідків захисту, а також відмовила пресі у фото-відео фіксації судилища, що викликало обурення громади. Акти громадського протесту відбувались як в приміщенні суду, так і на вулиці, де до мітингуючих долучились перехожі, обурені суддівсько-міліцейським свавіллям на Броварщині.

Фактично за громадський протест під час перерви в судовому засіданні порушено дану кримінальну справу.
В якості свідків по справі на дане судове засідання викликали також свободівців Олега Шевчука та Руслана Ткаченка, а також Костянтина Попова, який є адвокатом Віталія Запорожця.

Нагадуємо,
4.09.11р Віталій Запорожець поклав край знущанню над жителями с.Семиполки, знешкодивши та звільнивши раз і назавжди мєнтівського перевертня Симоненка, з лав МВС, котрий, перевищуючи повноваження, брутально, по-скотськи, поводився з жителями Семиполків, фабрикував справи, бив людей, вимагав гроші, ґвалтував малолітніх дівчат, доводив людей до суїциду, робив бізнес на долях українців!
Мєнтівське кодло, під патронатом районного прокурора Гарника, вчинили розправу над героєм України, вдавшись до звірських катувань, і тільки за щасливим збігом обставин та втручанню ВО «Свобода», мєнтівське свавілля було зупинено!

Зараз Віталій Запорожець відбуває несправедливе покарання– 14 років позбавлення волі.